bulisb

Renault 8534 PODNOŚNIK

Polecane posty

bulisb    0

Witam Wszystkich i od razu przechodzę do problemu podnośnika który podnosić podnosi jak i opuszcza wporządku jednak jak podniesie do zadanej wysokości to szarpie tak jakby opuszczał i podnosił z dużą częstotliwością. Dodam również że przy wyłączonym zapłonie podnośnik trzyma, stan oleju też ok.Wszystkich zorientowanych proszę o wskazówki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

też miałem ten problem i nie zdołałem go naprawić do dziś nie wiem co tam było ..... jak szarpał to aż przod podskakiwał ..... troche niwelowała wajcha do ustawien głębokości stałej pracy gdy ustawiłem specyficznie jej położenie ..... też gdy był gruber podczepiony i podniesiony używałem wajchy do np wywrotu przyczepy i wtedy ustępowało ale trzymałem tylko troszke na prubę ...... z tyłu ciągnika był zamontowany na 4 sruby na imbus taki rożdzielacz hydrauliczny z rączką jak by do zamukania dyszy przekręcał sie troche w prawo i lewo ... po wymontowaniu były spręzynki kulka w srodku i była zapchana jedna dysza po odebchaniu dyszy troche pomogło ale i tak drgało ..... chciałem wtedy zainstalować akumulator chydrauliczny aby niwelował drgania lecz poszedł ciągnik na spęd i dzięki bogu!


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Być może nie tą wajchą podnosisz, bo są dwie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek2211    0

Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi oraz serwis tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj