Zaloguj się, aby obserwować  
wojtekkmc

CHCE KUPIĆ ROZSIEWACZ 2 TALERZOWY 600 -800 kg - jaki polecacie ??

Polecane posty

wojtekkmc    22

Cześć, jak w temacie, planuje zakupić rozsiewacz 2 talerzowy, około 600 kg zasypu, z hydrauliką. Co myślicie o nowych np PROMAR w ocynku ?? czy lepiej kupić używkę ?? Pracował by z ursusem 3512/4514. Cena w granicach 4000. Co Wy byście mi zaproponowali ??

Edytowano przez wojtekkmc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekkmc    22

Bardzo fajna maszyna, tylko ta cena jest kosmiczna ;/

 

Bardzo fajna maszyna, tylko ta cena jest kosmiczna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

też mam Antka i jak narazie zadowolony 4 sezon mu idzie nic nie robiłem jak wyropujesz po pracy nie rdzewieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Vladoo1 Ropowałeś ? można ropować po nawozie ? nie ma zadnej reakcji? pomaga ? nie słyszałem o tym ze mpożna ropować.... myślałem zawsze że bedzie jeszcze gorzej zarło


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

no jak raz zostawiłem na noc nieumyty to zaraz go gryzie ale jak sie umyje i siknie Olejem napędowym to jak nówka 3 lata Olej ma to do siebie ze wypiera wode i nie dopuszcza powietrza i nie ma korozji :)

Polecam Polska produkcja :) paru inzynierów sie pomeczylo

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Fajne te filmiki .... uczące ! leci plusik dla ciebie :) leci sielona strzałka dla Ciebie:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

U mnie pracuje rozsiewacz z Uni już 7 lat i jak na razie bezawaryjnie. Jeśli mogę Ci coś poradzić to bierz odrobinę większy rozsiewacz niż 600 kg, tak żebyś mógł całego big-baga wrzucać bez rozgarniania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez artur1295
      Witam
      Ostatnio kupilem rozsiewacz nawozu firmy amazone za-s o pojemności 400l i czy ma moze ktos tabele wysiewu do tego rozsiewacza i jak ustawic łapki żeby wysiewały 12m o ile sie da 
      z gory dzięki
    • Przez kamil255
      Witam, posiadam ten rozsiewacz i jest ustawiony na 12m bo takiej szerokości mam ścieżki. Chciałbym dowiedzieć sie od osób uzytkujacych ten sprzet jak ustawić łopatki na 15m do nawozów przedsiewnych NPK typu polifoska,zawsze to jakaś oszczędność czasu przy większej szerokosci rozsiewu.
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj