Zaloguj się, aby obserwować  
MarcoWzu

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcoWzu    4

przymierzam się do zakupu przyczepy 12 ton i mam duży problem co wybrać. Chodzi o to że te przyczepy mają różne wymiary skrzyni ładunkowej a ja nie chciał bym dzielonych burt na środku po przez słupek. Zasław robi 12 ton o długości 4,50 i 5,20 ale ta druga ma słupek i jeśli bym chciał wozić obornik to będzie on przeszkadzał, lecz jeśli chodzi o bele na 5,20 wchodzą 4 bele.

Doradźcie mi co mam wybrać bo Joskin robi 12 ton ze skrzynia 5,50 bez słupka czyli dobra do bel obornika no i więcej na nią wejdzie.

A jesli chodzi o firmy to z których mam wybrać: Joskin, Zasław, Wielton, Metaltech, może jakaś inna firma???

Wiem że zamotałem ale pomóżcie mi.

Z góry dzięki.


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jeśli możesz to zdecydowanie Joskin

no właśnie Joskin ma duuuże problemy z jakością swoich przyczep, był o tym artykuł w TOP Agrar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Bierz metaltech DB120000 nie jest dzielona na szerokiej osi:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

tylko ze cena tej DB dużo się nie różni od tego joskina......no joskin miał problemy ale teraz podobno ich wykonanie dużo się poprawiło. A co powiecie na temat Pronaru? Bo za 12 ton chcą praktycznie cene brutto jak za np zasława netto

Edytowano przez MarcoWzu

Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no bo i jakość MT jest adekwatna do ceny. W mojej 4 letniej i znajomego 5 letniej zero rdzy i ubytków lakieru, z miejsca można sypać na nią rzepak bez jakiegokolwiek dodatkowego uszczelniania.

Miałem raz dwuletniego Pronara przy zwózce kuku, to brązu na burtach trochę było i parę pęcherzy, a także poobrywane trójkąty, bo jakiś głupek je tak umiejscowił, że właścicielowi oberwały się zanim nową przyczepę do domu przyprowadził :)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

cały czas po głowie chodzi mi ten Joskin bo jest najdłuższy bez słupka i cena porównywalna z innymi markami...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateos355    8

A co powiesz o Umega? Z tych co wymieniłeś to ja bym polecił Metal Tech a jak nie To Joskin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

mój znajomy kupił metaltecha 10 t stała na dwożu gdy padało gdy przyszedł zobaczyć do niej było w niej do połowy wody :D to jest własnie dowód na szczelność :) fajnie wyglądało jak woda wypływała


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

nie wiem czy przypadkiem Umega nie będzie najdroższa no i jest wysoka bardzo a tak szczerze to aby raz ją widziałem to ciężko mi porównać


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj