Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary...

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 26 luty 2013 - 12:33

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... przymierzam się do zakupu przyczepy 12 ton i mam duży problem co wybrać. Chodzi o to że te przyczepy mają różne wymiary skrzyni ładunkowej a ja nie chciał bym dzielonych burt na środku po przez słupek. Zasław robi 12 ton o długości 4,50 i 5,20 ale ta druga ma słupek i jeśli bym chciał wozić obornik to będzie on przeszkadzał, lecz jeśli chodzi o bele na 5,20 wchodzą 4 bele.
Doradźcie mi co mam wybrać bo Joskin robi 12 ton ze skrzynia 5,50 bez słupka czyli dobra do bel obornika no i więcej na nią wejdzie.
A jesli chodzi o firmy to z których mam wybrać: Joskin, Zasław, Wielton, Metaltech, może jakaś inna firma???
Wiem że zamotałem ale pomóżcie mi.
Z góry dzięki.
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... Dzisiaj, 07:24
  •  

#2 Share TD85D

TD85D

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 26 luty 2013 - 13:44

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... jeśli możesz to zdecydowanie Joskin

#3 Share krupekf16

krupekf16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 26 luty 2013 - 14:31

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... http://allegro.pl/pr...3026189815.html
12 jest bez słupka długość 5.20 miałem ją na testach naprawde solidna przyczepa

Edytowany przez krupekf16, 26 luty 2013 - 14:32.

#4 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 luty 2013 - 14:37

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary...

jeśli możesz to zdecydowanie Joskin

no właśnie Joskin ma duuuże problemy z jakością swoich przyczep, był o tym artykuł w TOP Agrar

#5 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 26 luty 2013 - 15:24

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... Bierz metaltech DB120000 nie jest dzielona na szerokiej osi:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#6 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD

Napisany 26 luty 2013 - 15:39

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... tylko ze cena tej DB dużo się nie różni od tego joskina......no joskin miał problemy ale teraz podobno ich wykonanie dużo się poprawiło. A co powiecie na temat Pronaru? Bo za 12 ton chcą praktycznie cene brutto jak za np zasława netto

Edytowany przez MarcoWzu, 26 luty 2013 - 16:06.

Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 luty 2013 - 16:06

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... no bo i jakość MT jest adekwatna do ceny. W mojej 4 letniej i znajomego 5 letniej zero rdzy i ubytków lakieru, z miejsca można sypać na nią rzepak bez jakiegokolwiek dodatkowego uszczelniania.
Miałem raz dwuletniego Pronara przy zwózce kuku, to brązu na burtach trochę było i parę pęcherzy, a także poobrywane trójkąty, bo jakiś głupek je tak umiejscowił, że właścicielowi oberwały się zanim nową przyczepę do domu przyprowadził :)

Edytowany przez b0gdan, 26 luty 2013 - 16:14.

#8 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 26 luty 2013 - 16:19

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... cały czas po głowie chodzi mi ten Joskin bo jest najdłuższy bez słupka i cena porównywalna z innymi markami...

#9 Share mateos355

mateos355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, piłka nożna.

Napisany 26 luty 2013 - 17:24

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... A co powiesz o Umega? Z tych co wymieniłeś to ja bym polecił Metal Tech a jak nie To Joskin.

#10 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 26 luty 2013 - 17:29

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... mój znajomy kupił metaltecha 10 t stała na dwożu gdy padało gdy przyszedł zobaczyć do niej było w niej do połowy wody :D to jest własnie dowód na szczelność :) fajnie wyglądało jak woda wypływała

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 26 luty 2013 - 17:35

Wybór przyczepy 12 ton, chodzi o wymiary... nie wiem czy przypadkiem Umega nie będzie najdroższa no i jest wysoka bardzo a tak szczerze to aby raz ją widziałem to ciężko mi porównać