tomaszek_135

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AlaCapone    5015

Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos1781    0

Mam instrukcję obsługi - czynności konserwacyjne, dane techniczne, schemat bezpieczników - niestety wszystko po niemiecku, ale jest dużo obrazków dla nie znających j. niemieckiego. Katalogu części nie posiadam. To co mam mogę przesłać na maila zainteresowanym.

 

 

Wyslij mi na olek89@op.pl prosze.

Ja dostalem jakas ksiazeczke i nie wiem czy to ta sama?

 

Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(

 

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaPro    1

Witam i ja jestem posiadaczem Renault 113.14tx. i tez kilku znajomych sasiadów posiada renie.... ciagniczki bardzo fajne, masa uciag, fakt że nie takie tam wypasione jak te nowe ale w polu robi rowno.sasiad wlasnie jest w trakcie zakupu ceresa 95x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

 

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

 

Wybierasz język: polski

następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się

i naciskasz Login

Przekierowuje na kolejną stronę.

Wybierasz zakładkę: ciągniki

następnie: szereg produktów

potem: model

dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

 

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

 

To samo dotyczy innych podzespołów.

 

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

 

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

 

Sorki! Już wysyłam ci maila.

Edytowano przez AlaCapone

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanos1781    0

Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

 

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

 

Wybierasz język: polski

następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się

i naciskasz Login

Przekierowuje na kolejną stronę.

Wybierasz zakładkę: ciągniki

następnie: szereg produktów

potem: model

dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

 

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

 

To samo dotyczy innych podzespołów.

 

 

 

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

 

Sorki! Już wysyłam ci maila.

 

 

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.

Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

 

 

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.

Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

Za chwilę doślę ci resztę.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj