Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany?

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share slawek261993

slawek261993

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo.

Napisany 28 luty 2013 - 17:04

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Po jasnego groma Ci sie czlowieku pchać w ursusa czy zetora?? Przecież to jest pastwa!!! Ciagnik słyszysz a nie widzisz, paliwożerny że to bajka!!! Przecież to jest coś strasznego!!! Ja kupiłem Renajze na jesień i tylko troche nią poorałem bo tylko 15 ha. Ale przesiadłem sie z Pronara 82TSA 90KM na Renie 155.54 145KM i spalanie jest tylko odrobine wieksze!!! :) Co mnie strasznie zdziwiło :P I jest teraz u mnie tylko jedno pytanie... Czy to Pronar tak dużo pali?? Czy to Renajza tak mało!!! :D

Ale i tak polecam Renie!!! Wytrzymałe, Mało Awaryjne, Mało Paliwożerne, Cześci Spokojnie Dostępne :) :P
Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Dzisiaj, 07:02
  •  

#22 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 12 wrzesień 2013 - 20:18

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Jestem szczęśliwym posiadaczem RENAULT 921-4S z 83r. Kupiłem go 2 lata temu w Niemczech od pierwszego właściciela i jestem zadowolony. Miał zrobione 7 tyś. Posiadam do niego wszystkie papiery (książkę serwisową). Jak do tej pory nic się nie zepsuło. Kilka moich sugestii:
1) bardzo oszczędny silnik :)
2) dobry komfort w kabinie :)
3) bezawaryjne (do tej pory) :rolleyes:
4) silnik MWM coś pięknego można się zakochać :wub: od pierwszego ryku a tak nawiasem Fend nie robił i nie robi żadnych silników
5) części zamienne - nie mam pojęcia bo do tej pory nie potrzebowałem :D , ale nie ma najmniejszego problemu (droższe = wytrzymalsze)
Ciągnik idealny do orki (konstrukcja dolnych ramion, jeżeli lemiesz zaczepi o kamień cały pług wychodzi z pracy, ramiona wysuwają się i momentalnie wracają z powrotem pług znowu wraca do zadanej głęboości) pług nie zerwał do tej pory żadnego zabezpieczenia.
GODNY POLECENIA (więcej na priv)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#23 Share romek2211

romek2211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 12:35

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi do tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975

#24 Share lanos1781

lanos1781

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 10:57

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Czy posiada ktos jakies materialy,katalogi czesci itp do tego modelu?

#25 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 16 grudzień 2013 - 12:28

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Mam instrukcję obsługi - czynności konserwacyjne, dane techniczne, schemat bezpieczników - niestety wszystko po niemiecku, ale jest dużo obrazków dla nie znających j. niemieckiego. Katalogu części nie posiadam. To co mam mogę przesłać na maila zainteresowanym.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#26 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 12:34

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? katalog jest na stornie Class"a

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 16 grudzień 2013 - 12:48

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(

#28 Share lanos1781

lanos1781

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 15:33

Mam instrukcję obsługi - czynności konserwacyjne, dane techniczne, schemat bezpieczników - niestety wszystko po niemiecku, ale jest dużo obrazków dla nie znających j. niemieckiego. Katalogu części nie posiadam. To co mam mogę przesłać na maila zainteresowanym.

Wyslij mi na olek89@op.pl prosze.
Ja dostalem jakas ksiazeczke i nie wiem czy to ta sama?

Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

#29 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 15:50

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Witam i ja jestem posiadaczem Renault 113.14tx. i tez kilku znajomych sasiadów posiada renie.... ciagniczki bardzo fajne, masa uciag, fakt że nie takie tam wypasione jak te nowe ale w polu robi rowno.sasiad wlasnie jest w trakcie zakupu ceresa 95x.

#30 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 16 grudzień 2013 - 16:23

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany? Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

Wybierasz język: polski
następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się
i naciskasz Login
Przekierowuje na kolejną stronę.
Wybierasz zakładkę: ciągniki
następnie: szereg produktów
potem: model
dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

To samo dotyczy innych podzespołów.

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

Sorki! Już wysyłam ci maila.

Edytowany przez AlaCapone, 16 grudzień 2013 - 16:52.

#31 Share lanos1781

lanos1781

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 18:38

Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

Wybierasz język: polski
następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się
i naciskasz Login
Przekierowuje na kolejną stronę.
Wybierasz zakładkę: ciągniki
następnie: szereg produktów
potem: model
dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

To samo dotyczy innych podzespołów.

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

Sorki! Już wysyłam ci maila.

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.
Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 16 grudzień 2013 - 19:28

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.
Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

Za chwilę doślę ci resztę.