Polecane posty

witam,

w niedługim czasie chciałabym kupić używany ciągnik do 80 tys moc 120-150km.

zastanawiałam się na Case mx135 ale słyszałam o nim bardzo różne opinie, co wy użytkownicy możecie o nim powiedzieć, i jaka maszyna wg was jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin135   
Gość Marcin135

Pomyśl nad case magnum, są w przystępnej cenie i chyba nie do zajeżdżenia, w końcu to silniik Cumminsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Case magnum ,najsłabszy ma 155 KM i to nie bardzo nadaje się do lżejszych prac,jest to typowy wół roboczy oraz mało nie spala.W tej kasie by na pewno kupił coś w wersji PRO,ale nie wiem czy taka masywna maszyna będzie Ci odpowiadać.Ciągniki te mają przebiegi w okolicach 15 tys.godzin i są mocno wyeksploatowane,trzeba by poszukać egzemplarza ładnego.Od razu mówię serwis bardzo drogi,części sporadycznie występują jako zamienniki.Co do MX 135 jest to praktycznie najdroższy model z serii MX bo jest najbardziej wszechstronny względem zwrotności,mocy i spalania.Są tematy na jego rzecz ,także przeszukaj poczytaj.Jak dla mnie maszyna jak najbardziej godna polecenia. Szukaj modelu od 2000 r w górę ,najlepiej z miękką osią i szerokimi oponami.Jeżeli znajdziesz zadbany egzemplarz ,odpłaci Ci się bezawaryjną i komfortową pracą.Dźwięk silnika bezcenny :wub:


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Posiadam case mx 135 i moge cos o nim powiedziec.

Długo go nie użytkuje ale coś tam wiem.

Plusy:

Cicha komfortowa kabina

Dźwięk silnika

SILNIK CUMMINIS według mnie nie do zajechania z resztą poczytaj podobne tematy jest ich bardzo dużo na tym forum

Bardzo wygodna skrzynia Powershift

W miare oszczędny jak na swoją moc i gabaryty

Minusy:

Lekko szarpie na półbiegach ale to norma w serii MX

Chyba każdy ma klejoną chłodnice (u góry z lewej strony) :) Jakaś źle zrobiona tam jest ale jak raz skleisz klejem za 20 zł to ci ładnych parę lat potrzyma.

Ogólnie jak masz dużo pracy i potrzebujesz Dużo mocy z nie za wysokim spalaniem to polecam:)

Jak już byś się zdecydował to Wymieniaj oleje i filtry na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj