Skocz do zawartości

Zdjęcie

blacha czy eurofala

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymolus

szymolus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 24 luty 2013 - 20:41

blacha czy eurofala na wiosnę mam zamiar ruszać z budową obory. Ogólnie wszystko już jest. Zastanawiam się tylko czy pokrywać oborę blachą czy eurofalą? Różnica w cenie jest niewielka. proszę o wypowiedzi tych co posiadają takowe pokrycia.
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
blacha czy eurofala Dzisiaj, 13:07
  •  

#2 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 24 luty 2013 - 20:46

blacha czy eurofala http://www.agrofoto....rze-z-eurofala/

Tu jest temat podobny o kryciu blacha, troche postow naklepali to moze cos ciekawego sie dowiesz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#3 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 858 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 25 luty 2013 - 00:23

blacha czy eurofala W ciągu dwóch lat zrobiłem 11 budynków pod eurofalą, skraplanie niestety też występuje. Czyli i pod blache i pod eurofale folię dać trzeba. Alucynk na pewno wyszedłby taniej. A ile płyty euro wytrzymają tego nikt nie wie. Ja osobiście u siebie wszystko kryłem bllachą ze względu na zalegający śnieg, z blachy spada szybko, na eternicie i eurofali niestety zalega bardzo długo i daje potężne obciążenie, kąt nachylenia do eurofali też musi być większy, bo przy roztopach na dachach poniżej 30 stopni pojawiało się przeciekanie na spoinach, więc ja bym wybrał blache jednak
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 23:48

blacha czy eurofala No proszę - można konkretnie i fachowo ? Można! Chociaż nie ja założyłem temat ale wielkie dzięki dla yahooo777.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 06 marzec 2013 - 23:52

blacha czy eurofala Osobiście też za blachą jestem. Na garażach co prawda mam ale o wiele lepszy zjazd śniegu jest :D