Skocz do zawartości

Zdjęcie

Może własna strona internetowa?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share brukselka

brukselka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 luty 2013 - 18:12

Może własna strona internetowa? Zastanawiacie się czasem nad zalozeniem wlasnej strony internetowej w celach promocji wlasnego gospodarstwa czy agroturystyki? Jesli tak to pewnie analizujecie koszta. Ja z grubsza przejzalem oferty. Ciekawa opcja wydaje mi sie propozycja firmy hostingowej http://www.quicksnake.pl/ . Za niecale czterdziesci zlotych rocznie mamy dostep do ich uslug. rowniez przy zamowieniu hostingu klient moze zdecydowac sie na zamowienie strony internetowej za darmo. rowniez w uslugach firmy istnieje mozliwosc rejestracji domen. ich oferta wydaje mi sie calkiem klawa. przy takich kosztach moze warto wejsc w posiadanie dobrze prezentujacej sie strony w internecie? Co Wy myslicie na ten temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Może własna strona internetowa? Dzisiaj, 02:00
  •  

#2 Share marjanmeme

marjanmeme

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 24 luty 2013 - 19:14

Może własna strona internetowa? Czesc,
ja jestem informatykiem i moge ci spokojnie zrobic strone. Tylko glowne koszta napewno wejda w wyszukiwarke google. Zebys byl wysoko to trzeba na poczatek ze 150zl na 3 miesiace wywalic na poczatek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 03 marzec 2013 - 20:16

Może własna strona internetowa? Ja tęż się nad tym zastanawiam . Moim zdaniem jesteśmy użytkownikami Agro Foto i może by portal dodatkowo zajął się abyśmy mogli sobie założyć stronę internetową za pośrednictwem tego portalu . Ja sprzedaje towar hurtowo i jednocześnie detalicznie . Moje oferty sprzedaży są przeważnie skierowane dla odbiorców indywidualnych ,sklepików i stołówek . Myślę ,że portal Agro Foto by miał niezmierne korzyści z umieszczenia reklam na tych stronach .Czekam na zainteresowanie moją propozycją Portal Agro Foto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sar09

sar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 13:13

Może własna strona internetowa? Co do stworzenia strony, nie trzeba wydawać na to jakiejś fortuny. Gorzej z jej wypozycjonowaniem.

Dodaj odpowiedź