Polecane posty

Filtheor    0

Przestrzegam przed kupnem lamp grzewczych firmy HELIOS o mocy 170W. Zakupiłem 10 sztuk, każda z nich niby ma działać 5000h...a działały max miesiąc. Niby atrakcyjna cena, chciało się zaoszczędzić, ale jednak nie wyszło. Główną "awarią" w tych lampach są nadpękające bańki.

 

Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

ok

 

Co to ma być, nabijasz posty? +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912
  • Like 1

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W ogóle żarówki grzewcze 175W zawsze były do kitu, jak nie bańki, to się po krótkim czasie przepalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filtheor    0

oj pardon....175 W fakt ;)

MAT912 no niby tak, ale jak mieliśmy philipsa to trzymały znacznie znaaaaacznie dłużej. Wiem że to PHILIPS, ale Helios jednak też opisał że żarówki 5000h a tu d*pa blada.

 

Edytuj czcionkę, bo będzie ostrzeżenie !!

Edytowano przez Filtheor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniczek10    0

Ja bym się nie zgodził wg mnie to te zbrojone żarówki 175W są najlepsze tylko nie heliosa. Filips jest ok ale przepala się czerwona farba i czerowna żarówka po 3 miesiącach świecenia robi się biała. Aktualnie mam te promienniki http://www.fermo.pl/produkt-1484-zarowka-promiennikowa-podczerwona-zbrojone-szklo-power-heat-175-w.html po miesiacu muszę powiedzieć że działają na 6 sztuk wszystkie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Moge tylko potwierdzić ze promienniki firmy HELIOS to badziewie totalne. U mnie problem jest taki że prosiaki pukną ze 2 razy w lampę i żarówka odpada od gwintu. U mnie leży już z 50 takich promienników tyle że 250W. Fakt ze są tanie bo płacę za nie niecałe 7,6 zł netto ale nikomu nie polecam.

Teraz kupiłem na próbę z 10 innych ale w podobnej cenie zobaczymy jak będzie z wytrzymałością. Jak nadal będzie kicha to zamówię halogenowe.

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronusek    0

Przestrzegam przed kupnem lamp grzewczych firmy HELIOS o mocy 170W. Zakupiłem 10 sztuk, każda z nich niby ma działać 5000h...a działały max miesiąc. Niby atrakcyjna cena, chciało się zaoszczędzić, ale jednak nie wyszło. Główną "awarią" w tych lampach są nadpękające bańki.

 

Odradzam

 

Witam a ja polecam sprawdziłem u siebie zupełnie inne promienniki podczerwieni co prawda wieksza moc droższe ale i zupełnie inna skuteczność i większa powierzchnia

super zaintersowanym link do strony produktu http://www.teoterm.c...®_Econos-7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

kupione dwie sztuki niecałe 3 tygodnie i reklamacja , czekam zobaczymy co będzie. Badziew totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

mieliśmy kilka ale w zapas wziąłem heliosa, pękł. Oczywiście reklamacji nie uznają.

Badziewie i tyle, stare heliosy jeszcze jakoś chodzą ale ten kupiony ostatnio to lipa.

Zmuszony byłem kupić philipsa z grubą bańką.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      można zamontować w ciągniku halogeny dalekosiężne??
    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez matus951
      Witam
      Chciałbym założyć światła na dach do swojego Ursusa 4514, ponieważ gdy jest ciemno ciężko pracuje się z ładowaczem przy standardowym oświetleniu. Poprzeglądałem trochę internet i chciałem się dowiedzieć jak sprawdziły by się takie światła w tej roli: http://moto.allegro.pl/swiatla-halogeny-listwy-dzienne-led-12v-i1857044236.html Zapewne ładnie by wyglądały ale czy doświetlały by chociaż na 3-5m przed ciągnikiem, żeby było widać dobrze łyżkę albo widły?
    • Przez Misiaul
      Chciałbym zakupic do moich przyczep takie lampy jak są na tej aukcji http://allegro.pl/przyczepa-brandys-9t-agro-bss-brandyska-i3207777248.html na zdjęciu nr 3,4,5. Szukałem ale nie mogłem znaleźc. Jakiego producenta są te lampy ? Opłaca się je kupowac ? Montował je ktoś czy nie ?
    • Przez Jurek12
      Witam mam taki oto problem posiadam w zetorku dwa reflektory robocze podłaczone pod przekaznik, a zasilanie do przekaźnika i włacznika mam od wycieraczki. Rzecz polega na tym, ze gdy odpalam ciągnik lampy na chwile sie zapalaja i gasną.
       
      Przy okazji drugą sprawa były ostatnio problemy ze stacyjka po włozeniu kluczyka zupełnie nic sie nie działo ani kontrolki ani wskaźniki nie działał, ale po wymianie bezpieczników jest ok.
       
      Wiec chciałbym poprosić kolegów o radę z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj