Skocz do zawartości

Zdjęcie

predni napęd w lamborghini 31s premium

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil116620

kamil116620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 luty 2013 - 11:35

predni napęd w lamborghini 31s premium nie mogę załaczyć predniego napedu.wie ktoś czemu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
predni napęd w lamborghini 31s premium Dzisiaj, 12:04
  •  

#2 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 24 luty 2013 - 12:24

predni napęd w lamborghini 31s premium Każdy jest jasnowidzem......Sprecyzuj bardziej....
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 24 luty 2013 - 13:33

predni napęd w lamborghini 31s premium nie wiem co może być przyczyną, ale te napędy w tych ciągnikach to naprawdę jakaś porażka wałeczek od napędu jak palec i jakaś tulejka która to łączy, włączyć to niema problemu ale rozłączyć to już jest większy problem trzeba szarpać ciągnikiem wiem to bo mój wuj ma lamborghini R5 130. Ale nie mam pojęcia co za przyczyna może być że nie możesz załączyć napędu.

#4 Share kamil116620

kamil116620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 luty 2013 - 08:39

predni napęd w lamborghini 31s premium chodził do końca normalnie ale jak go wyłączyłem i chciałem go właczyć jeszcze raz to ju nie diałał ;(

#5 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 25 luty 2013 - 14:43

predni napęd w lamborghini 31s premium a nie ma tam jakiś bezpieczników od elektryki w końcu jest załączany przyciskiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kamil116620

kamil116620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 luty 2013 - 15:20

predni napęd w lamborghini 31s premium bezpieczniki wszystkie są całe.nie wiem cy jest tam jakiś prekaźnik do tego,ale może być tez to e jest mało oleju w skrzyni?

#7 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 12:10

predni napęd w lamborghini 31s premium nie wiem czy to może być powodem, bo chiba stan oleju w skrzyni nie ma nic wspólnego z napędem. To musi być jakaś inna przyczyna.
A ciekawe w jaki to jest w ogóle sposób załączany ten napęd, jaki tam jest mechanizm.

Edytowany przez PiotrekNHts, 01 marzec 2013 - 12:13.

#8 Share DanielKaryga

DanielKaryga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 10:41

predni napęd w lamborghini 31s premium Sprawdz sobie czy dochodzi ci prad do cewki ona znajduje sie przy rozdzielaczu kolo prawego kola tam jest tak ze jak niema pradu to naped jest wylaczony to prad nie dochodzi i silownik wlaczajacy jest wysuniety po wlaczeniu prad dochodzi doplyw oleju jest zamykany i silownik sie chowa
A ja mam odwrotny problem samoczynnie wlacza mi sie naped niby siliwnik od wlaczania na postoju jest wysuniety a podczas jazdy sam mi sie wlacza naped odpinalem kostke od cewki ale problem nie ustapil ma ktos jakis pomysl problem dotyczy lamborghini premium 1060

#9 Share janekh

janekh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 10:07

Kurcze a ja mam na odwrót. Mam Lamborghini Same Premium 1060 z 1999 r,  przycisk od załączania przedniego napędu właczony, na desce pokazuje załączenie napędu wraz z blokadą a nic nie działa.... poszukuje ksiązki serwisowej, bo moją szlag trafił.... moze ktos poratować...? chętnie odkupię

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share lukaschels

lukaschels

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 06:57

poklecam najpierw położyć sie pod ciągnikiem i sprawdzić stan wałka a raczej tulei łączących ten wałek, mógł ściąć się kołek zabezpieczający lub te tuleje obrobić

Następnie wziąłbym czujnik prądu i sprawdził czy w przycisku jest

Edytowany przez lukaschels, 11 kwiecień 2016 - 06:58.

Dodaj odpowiedź