Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego krokodyl nie działa

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 23 luty 2013 - 20:33

Dlaczego krokodyl nie działa Witam nie dawno kupiłem ciągnik massey ferguson 4370 z turem massey 895. z tura byłem zadowolony do dzisiaj jak pracował z sama łyżką wczoraj kupiłem nowego krokodyla i chciałem dzisiaj sprawdzić jak on dział podpinam pod wtyki dodam ze to jest tur 4 sekcje i nic sie nie dziej klikam przyciskami i nic pod jedna parę nic pod druga parę nic zamieniam przewody dalej nic trochę się wkurzyłem.gdzie szukać usterki ? mam pytanie przy tym całym rozdzielaczu czy jak to się tam nazywa zauważyłem ze są jakieś elektro zawory czy soc takiego i diody na nich zielone one się nie Świca czy to może być brak zasilania czy jednak coś z dżojstik.Tam przy tym rozdzielaczu jest z jednej i drugiej strony jakieś pokrętło czy coś takiego do czego to może służyć Tur ma amortyzator wstrząsów i tam jest jakiś zawór czy coś do czego on służyć dodam ze nikt tego nie używał bo nie chce działać spróbuję zapryskać wd 40 zęby go jakoś uruchomić i jeszcze jeden zawór jest przy tym rozłączaniu przewodów do czego on może służyć ?A i jeszcze jedno to jest tur 4 sekcje jak 1 góra doł druga na boki dżojstikiem czyli poziomowanie 3 sekcja obsługa krokodyla czyli przyciski a czym obsługuje się 4 sekcje

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego krokodyl nie działa Dzisiaj, 13:07
  •  

#2 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 23 luty 2013 - 20:51

Dlaczego krokodyl nie działa sprawdź przycisk ja mam problem od nowości w turze nh czyli stoll, przepala mi się taka płytka, ten guzik musi być rozbieralny.

#3 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 23 luty 2013 - 22:16

Dlaczego krokodyl nie działa Słuchaj nie ma tak że jeden przycisk od zamykania drugi od otwierania. Jeden jest do 3 drugi od 4 sekcji. Wciskasz go i wykonujesz ruch dźwignią w lewą i w prawą. I wtedy działa. Z jednym przyciskiem obsuługujesz 3 sekcję, a w indentyczny sposób tylko że drugm 4.
Bo jak się wczytuję to widzę że nie umiesz obsługiwać joysticka. I tu robisz błąd.

Edytowany przez danieloz22, 23 luty 2013 - 22:49.

#4 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 23 luty 2013 - 22:18

Dlaczego krokodyl nie działa sprawdź bezpieczniki u mnie to była przyczyna

#5 Share ZetorekClasic

ZetorekClasic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 23 luty 2013 - 22:32

Dlaczego krokodyl nie działa sprawdź podłączenie masy do ciągnika:D miałem podobny problem :P

#6 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 23 luty 2013 - 22:55

Dlaczego krokodyl nie działa O to juz troche wiem dziekuje za przydatne informacje posprawdzam co i jak i dm znać.A te zawory tam to od czego moga byc jeden to tak mysle ze pewnie jest od włączenia i wyłączenia akumulatora drgań a drugi ?

#7 Share casejx

casejx

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 277 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika

Napisany 23 luty 2013 - 22:56

Dlaczego krokodyl nie działa Sprawdz dojscie pradu, zobacz tez czy przypadkiem jakis kabel nie jest odlaczony od elektrozaworu "ja tak mialem".Moze byc tez odlaczony kabel przy przyciskach. Ten pierwszy zawor o ktorym mowiles jest chyba od wlaczania i wylanczania amortyzacji.
Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

#8 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 23 luty 2013 - 23:07

Dlaczego krokodyl nie działa 4-tą sekcje możesz mieć do zapinania i odpinania szufli. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie tego i tutaj wrzucił. Jedno zdjęcie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#9 Share casejx

casejx

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 277 postów

Napisany 23 luty 2013 - 23:09

Dlaczego krokodyl nie działa Dokladnie jakies foty by sie przydaly. Wtedy sprawa byla sto razy prostrza.

Edytowany przez casejx, 23 luty 2013 - 23:10.

#10 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 23 luty 2013 - 23:40

Dlaczego krokodyl nie działa ok jutro postaram sie dodać fotki ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 27 luty 2013 - 21:00

Dlaczego krokodyl nie działa I jak rozwiązałeś problem skoro nie piszesz??

#12 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 luty 2013 - 09:30

Dlaczego krokodyl nie działa Umnie była winna masa przedwczoraj miał przegląd i narazie spokój.

#13 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 luty 2013 - 15:35

Dlaczego krokodyl nie działa nie jeszcze nie nie miałem jak zrobić zdjęć teraz cały czas ciągnik w transporcie robi wywózka zbożna i nie ma kiedy sie za to zabrać. :/

#14 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 28 luty 2013 - 21:08

Dlaczego krokodyl nie działa Witam może dołączę się do postu bo jest on w miarę nowy i może ktoś z użytkowników by się wypowiedział kupiłem w ostatnim czasie ciągnik o mocy ok 60 KM z ładowaczem 3-sekcyjnym o udżwigu ok 1000 kg interesuje mnie czy poradzi on sobie z łyżko-krokodylem 2m a może lepiej będzie kupić osobno łyżkę i krokodyla będzie on wykorzystywany do obornika ok 30 rozrzutników roczni załadunek z płyty i sporadycznie do równania materiałów sypkich (ziemi , piasku )

#15 Share casejx

casejx

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 277 postów

Napisany 28 luty 2013 - 23:04

Dlaczego krokodyl nie działa Lepiej chyba osobno łyzke i krokodyl. Jezeli bedziesz bral obornik z plyty krokodylem bedzie sie lepiej nabierac. No a lyzko-krokodyl o szerokosci 2m do ciagnika 60KM to troche zawiele.

#16 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 14 marzec 2013 - 23:22

Dlaczego krokodyl nie działa Chłopaki mam problem z ładowaczem Quick 640 ładowacz trzecia sekcje ma na elektrozaworze ,dokladniej mam problem z trzecia sekcja przycina mi sie, tzn zamykać krokodyl zawsze zamknie ,ale nie zawsze chce otworzyc co moze byc przyczyna elektrozawor?? i powiedzcie mi jak odczytac przepustowosc oleju przez taki elektrozawor ?? bo jak cos to zamowie drugi jak najszybciej a na allegro widze o przepustowosci 90l/min i 50l/min pozdrawiam

#17 Share casejx

casejx

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 277 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 15:08

Dlaczego krokodyl nie działa Najpierw sprawdz najprostrze zecze taki jak, kabel ktory dochodzi do zaworu (czy nie ma zwarcia, lub nie jest gdzies przetarty).

#18 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 16:52

Dlaczego krokodyl nie działa

Chłopaki mam problem z ładowaczem Quick 640 ładowacz trzecia sekcje ma na elektrozaworze ,dokladniej mam problem z trzecia sekcja przycina mi sie, tzn zamykać krokodyl zawsze zamknie ,ale nie zawsze chce otworzyc co moze byc przyczyna elektrozawor?? i powiedzcie mi jak odczytac przepustowosc oleju przez taki elektrozawor ?? bo jak cos to zamowie drugi jak najszybciej a na allegro widze o przepustowosci 90l/min i 50l/min pozdrawiam

1. Zabrudzone lub uszkodzone szybkozłącza od 3ciej sekcji. Pytanie teraz czy po stronie ładowacza czy po stronie osprzętu.
A napisali pewnie w instrukcji żeby zawsze były czyste w zwałaszcza podczas podłączania ....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share mariozmc15

mariozmc15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 14:44

Dlaczego krokodyl nie działa Nie odzywałem sie długo bo tak jakos wyszło problem dawno został rozwiazany została wymieniona jedna cewka po za tym gubił sie prąd w gniezdzie i wogule kupione nowe kakretne gniazda kable pozmieniana tak dla pewnosci zeby sie z tym nie bawic.Co najążniejsze od nowosci raczej tych sekcji nie uzywał i to wszystko w rozzdzielaczy zasniedziało ni nie działał ten cały elektromagnes zozebrane przesmarowane smarem miedzianym i chodzi poprawnie :D