poszkodowany

przechowywanie ciągników cały rok na dworze

Polecane posty

tomekzet    78

Do plandek jakoś nie mam przekonania, wilgoc niema jak odparowac i wszystko się "kisi" ... osobiście wole już pod gołym niebem niż plandekę .... ale to tylko w przypadku jak niema miejsca pod dachem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Latem może i tak jest że ziemia paruje i wszystko się kisi tak jak mówisz ale zimą są ujemne temperatury, ziemia nie paruje i trzymanie pod plandeką na pewno nie szkodzi, ale każdy robi tak jak uważa to tylko moja sugestia.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TOME11
      witam
       
      jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?
       
      pozdrawiam
    • Przez wysos
      gdzie w okolicy Białegostoku można wypożyczyć ciągnik rolniczy o mocy ok 150-180KM??
    • Przez Ares1x
      Witam, mam Kilka pytań do użytkowników ciągników Renault Ares. 
      1. Jak jest z awaryjnością tych ciągników? Głównie chodzi mi tu o skrzynie biegów, ponieważ cena jej naprawy jest dość wysoka.
      2. Jak użytkownicy oceniają komfort pracy w tych ciągnikach? 
      3. Na co trzeba uważać podczas zakupu tych maszyn?
      4. Czy polecają te ciągniki? 
    • Gość
      Przez Gość
      Co według was jest najlepsze na przechowywanie zboża : silos,hala na zboże czy zwykły spichlerz.
    • Przez piotr2691
      Witam wszystkich, 
      Kiedy to juz zima nadeszla, pochwalcie sie jak przechowujecie warzywa w kopcach, czy ktos jeszcze tak robi, jesli tak to jakie patenty stosujecie.
       
      Akurat jestem w trakcie kombinowania jak przechowac seler, mam go z 10t wykopane i musze zrobic kopiec i chciałbym tez skorzystać z waszej pomocy.
      Myslalem zeby wysypac go na pryzme tak jak ziemniaki, okryc agrowloknina 100, zascielic sloma i dac folie na gore, ale boje sie ze moze zaczac plesniec tak jak buraki pastewne czasami, wujek moj je okrywa ziemia sama i nic im nie jest, a seler podobnie wyglada po kopaniu, znaczy sie jest obciety liść.
       
      Co poradzicie, macie jakies doświadczenia w tym temacie?? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj