Skocz do zawartości

Zdjęcie

renault ceres 75 hydraulika

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 23 luty 2013 - 15:20

renault ceres 75 hydraulika Mam pytanie planuje zakup kosiarki dyskowej pronar pdt 250 ale ona ma 3 przewody hydrauliki w mojej renówce są niby też 3 wyjścia ale niewiem jak użuwac tego 3 bo zawsze uzywałem tylko tych dwóch w kabinie zauważyłem że obok tej dzwigienki do hydrauliki jest jeszcze druga która dziala tylko do przodu i do gówry niewiem co i jak z tą hydrauliką prosze o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
renault ceres 75 hydraulika Dzisiaj, 22:00
  •  

#2 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 25 luty 2013 - 11:45

renault ceres 75 hydraulika Ta trzecia sekcja powinna być na elektrozaworze , nie ma na tych dźwigniach jakiegoś przycisku lub grzybka?

Zorientuj się czy podczas pracy będziesz musiał mieć podpięte wszystkie przewody na raz.

#3 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 25 luty 2013 - 18:27

renault ceres 75 hydraulika ta jedna dzwignia idzie do przodu i do tyłu a druga tylko do przodu wydaje mi sie że ta druga słuzy jako rozdzielacz

#4 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 26 luty 2013 - 20:09

renault ceres 75 hydraulika Więc nasze renie troszkę się różnią :) z którego roku jest twoja? Jaki masz silnik?
Podłączałeś już pod te trzecie wejście jakąś maszynę ?
Czy ta druga dźwignia ma pozycje? (znaczy się czy jak pociągniesz ją do przodu to zostaje w tej pozycji czy się cofa z powrotem)
Prześledź w miarę możliwości czy te wyjście w ogóle jest ono gdziekolwiek podłączone tu masz link http://www.claas.de/...lang=de_DE.html do katalogu renault będziesz mógł przeanalizować jak to powinno wyglądać.

Edytowany przez Qurek, 28 luty 2013 - 17:16.

#5 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 28 luty 2013 - 07:07

renault ceres 75 hydraulika moja renia jest z 1996r. ale teraz zauważułem że gty ta dzwignię pociągnę do tyłu to renia przegasa i postanowiłem podłączyć pod to 3 wyjście szambiarke i zobaczę jak to bedzie działać

#6 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 28 luty 2013 - 17:12

renault ceres 75 hydraulika Znaczy się którą dźwignię? Jeśli "przegasa" i słychać ciche charakterystyczne "burczenie" to podaje olej.

#7 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 28 luty 2013 - 18:55

renault ceres 75 hydraulika obydwiema dzwigniami i jedną i druga jak przesune to słychać

mam do cb jeszcze takie pytanie jaką masz ty renówkę ?

#8 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 19:07

renault ceres 75 hydraulika Ceres 95 :) Podobne konstrukcje (wiem że nawet Ceresy 95 wyprodukowane w różnych latach bardzo się różnią). U mnie ewidentnie ktoś grzebał przy tych dźwigniach. Niezbyt profesjonalnie to wygląda, ale działa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 20:43

renault ceres 75 hydraulika a jak myślisz da sobie moja z agregatem uprawowo-siewnum 2.5m z wałem packera ?

#10 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 14:32

renault ceres 75 hydraulika Dużo zależy od ziemi jaką masz - klasa, górki itd.
Widziałem na youtube jak ktoś śmigał zestawem uprawowo siewnym 2,7m z C360 :blink: tylko że miał równiutkie pole. Ty masz 65KM i przedni napęd to powinieneś dać rade :) , chyba że masz jakieś ogromne góry i akurat jest sucho.

Nie pchał bym się jednak w większe zestawy bo warto mieć jakiś tam zapas mocy, najwyżej będziesz jechać szybciej albo na niższych obrotach.

#11 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 19:02

renault ceres 75 hydraulika moja renówka ma 77km bo ona jest na perkinsie sam myślałem że ma 65 ale kiedyś zobaczyłem w dowodzie że ma 77km dzwoniłem do kilhu włściacieli takiej właśnie renówki i okazało się że ma 77 a pola są równe

#12 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 19:25

renault ceres 75 hydraulika w ceresie nigdy nie byl montowany perkins, w starszych owszem mozna bylo spotkac, nie czesto bo te silniki to porazka, przynajmniej dla mnie

Polska B

#13 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 19:52

renault ceres 75 hydraulika @damianoooo jeśli masz renie z 96r to masz silnik jd i 65KM
http://www.tractorda...t-ceres-75.html
http://www.tractoor....eres-65-95.html

Jeśli rzeczywiście masz te 77KM to ten agregat 2,5m będzie przy nim fruwać ;)
Tak na marginesie ja w swoim dowodzie mam wpisane 71KW czyli ok 95KM, a wszyscy mi mówią że mam 85KM

@izydor6280 w ceresach były montowane silniki Perkinsa
http://www.tractorda...t-ceres-75.html
http://www.tractoor....es-65-95-x.html

#14 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 21:06

renault ceres 75 hydraulika ale gdyby moja miała 65km no to wydaje mi się że by miała problemy z rozrzutnikiem 8.5t a ja go ciągam bez większych problemów.

Mam jeszcze proźbe czy mógłbyć mi wysłać zdjecie swojej renówki z tyłu i w kabinie zeby były widoczne te dzwignie a i jeszcze małe sprostowanie moja renówka jest z 94r zdjecia wyślij na damian4@op.pl ok?

#15 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 11:13

renault ceres 75 hydraulika Spoko, postaram się ci wysłać jak najszybciej, tylko muszę się wybrać z cyfrówką do garażu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share damianoooo

damianoooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 16:43