Zaloguj się, aby obserwować  
JD3050

czy warto kupić unie atlas 3m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JD3050    0

siemka mam zamiar kupić agregat uprawowy unie atlas 3 metrową będzie z nią latać john deere 3350 i niewiem czy warto kupic taki agregat a jak macie jakieś inne pomysły to tylko żeby były pół zawieszane a bym zapomniał co to za wajcha na prawym błotniku jelonka.z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD3050    0

ona jest koło lampy na prawym błotniku i ją się przesuwa w lewo i w prawo a czy warto kupić ten agregat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

W lewo i w prawo przesuwa się tylko dźwignie zmiany biegów-a masz w nim przedni tuz ? Nie mozesz po prostu sprawdzić, co sie stanie jak ją przesuniesz,że pytasz na forum ? <_<

 

Co do agregatu, to jeżeli jest w dobrym stanie i rozsądnej cenie to bierz :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD3050    0

ona jest z tyłu mam urwaną linkę i niewiem do czego to słurzy wydaje mi się że to jest do podnoszenia tylnich łap nie wsiadając do ciągnika.nowy agregat taki kosztuje 30000 pln i ma z tyłu hydropak i planuję do niego kupić terz wały i załorzyć je do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

No jak jest na zewnątrz, to napewno jest to dźwignia od sterowania tuzem.

 

Agregatem bedziesz jeździł razem z siewnikiem, dobrze rozumie ? :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD3050    0

no nie do końca racze zamiast siewnika zaczepie wały żeby lepiej gniotły grugy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

To co ty masz za ziemie? Samą gline ? :P

 

Zamów sobie z wałem packera lub jakimś gumowym, i będziesz uprawiał i siał za jednym przejazdem.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Stivi
      Witam czy polecacie pługi unia atlas 3 skibowy co o nim sądzicie jak sie nim orze jak kryje i czy mtz 82 da rade na 3-4 klasie mam unie kobuz 4 skiby i chce zamienic na cos takiego
    • Przez rafals2
      Proszę o opinie na temat agregatu unia atlas czy robi robotę ? Czy ciągnik 100 km da radę z 4 metrowym czy jednak 3 metry gleba u mnie to 1-3 klasa ?
    • Przez Sebmast
      Witam. 
      Mam problem z jazdą w ladowarce. Po odpaleniu i podłączeniu cewki elektrozaworu w jednym z kierunków rusza i jedzie. jak chce zmienic na tył to coś się zawiesza i trzeba zgasic maszynę żeby zmienić na tył. 
      na pompie jest rozdzielacz z dwoma elektrozaworami, czyscilem je i zawór i to samo. 
      pompa rexroth a4vg silnik jazdy A6VM80da2, na nim też są dwa zawory ale nie wiem od czego. 
      miał ktoś taki problem? co zrobić? 
      pozdrawiam 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj