Zaloguj się, aby obserwować  
nunu85

spalanie maxxuma i pumy

Polecane posty

nunu85    499

Cześć Panowie

 

Nie wiem czy któś ma u siebie w gospodarstwie te dwa traktory, ale mimo wszystko liczę a pomoc/ radę.

 

Zakłądajac, ze mamy dwa traktory o zbiżonej mocy, tzn maxxuma 125 i pume 130, to czy różnica w ich spalaniu, będzie wyraźna, czy raczej ledwo zauważalna?

 

bierze się to stąd, że stoję przed decyzją który z tych traktorów zakupić. Niby Maxxum by na moje potrzeby wystarczył w zupełności ale mogę w praktycznie bardzo niewiele wyższej cenie mieć Pume i to CVX.

 

Przyznam szczerze, ze gdyby do maxxumów montowano tę skrzynie, to bym sie w ogóle nie zastanawiał i brał maxxuma, ale że zaczyna się ona dopiero w większych gabarytowo pumach, to mam zagwozdkę, bo tak duzego traktora praktycznie nie potrzebuję. No ale że trafiła sie ta promocyjna cena, to kusi.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Kolego gdzie ty te oferty robisz z takimi promocyjnymi cenami ? :)

W poprzednim temacie napisałeś identyczny temat z identycznymi ciągnikami tylko że firmy Steyr więc tam masz na to odpowiedzi.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

W poprzednim temacie napisałeś identyczny temat z identycznymi ciągnikami tylko że firmy Steyr więc tam masz na to odpowiedzi.

 

Tyle, że tam o rzeczywistym spalaniu nikt nie pisał, tylko hipotetycznie, ze pewnie będzie nieco wiecej.

 

Tu liczę, że być może znajdzie sie ktoś, kto ma oba te traktorki (albo przynajmniej pracowął na obu) i podzieli się wiedzą rzeczywistą, bez gdybania.

 

A gdzie robię oferty?

jak juz podpisze papiery, to sie pochwalę, bez obaw;) na razie nie chcę zapeszać, bo jeszcze ciągle się targuje.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Wyniki nie będą wiele większe, a od tych 5km więcej głowa nie boli. Jak jest mała różnica mocy i ceny i koniecznie ma być ta skrzynia to bierz pumę.

Edytowano przez Michalc355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

masz dyskusje z której wnioski możesz wyciągnąć.

 

 

przecież napisałem tu wyraźnie, ze szukam użytkownika, a nie hipotetycznej dyskusji jak tam, gdzie koledzy sobie zgadują, że większy nie powinien dużo więcej palić.

 

JAk ktoś mi napisze, jakie u niego chociaż w jednym z tych modeli jest realne spalanie, to będę zadowolony, bo o to mi tu chodzi.

 

 

W tamtym temacie, który zalinkowałeś, zastanawiałem się nad sensem zakupu wiekszego traktora. Tu, nad spalaniem, jak dla mnie jest róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawek21
      Witam czy ktos wie od czego wyskakuje blad 3161 wyskoczy kilka razy w ciagu dnia a wszystko ok dziala ciagnik case puma 165 2008 rok skrzynia 19 \6
    • Przez Pawek21
      Witam czy posiada ktos instrukcje obslugi case 165 2008r 19\6 skrzynia moze wie ktos z kad ja pobrac
    • Przez Pozoga
      Kto mi powie jakiej mocy jest ten silnik
       

    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez mysza103
      Witam . jak w tytule , jak zwiększyć moc w case maxxum 110 x-line .rok produkcji 2009 . pompa DELPHI sterowanie mechaniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj