Skocz do zawartości

Zdjęcie

spalanie maxxuma i pumy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1317 postów

Napisany 22 luty 2013 - 17:27

spalanie maxxuma i pumy Cześć Panowie

Nie wiem czy któś ma u siebie w gospodarstwie te dwa traktory, ale mimo wszystko liczę a pomoc/ radę.

Zakłądajac, ze mamy dwa traktory o zbiżonej mocy, tzn maxxuma 125 i pume 130, to czy różnica w ich spalaniu, będzie wyraźna, czy raczej ledwo zauważalna?

bierze się to stąd, że stoję przed decyzją który z tych traktorów zakupić. Niby Maxxum by na moje potrzeby wystarczył w zupełności ale mogę w praktycznie bardzo niewiele wyższej cenie mieć Pume i to CVX.

Przyznam szczerze, ze gdyby do maxxumów montowano tę skrzynie, to bym sie w ogóle nie zastanawiał i brał maxxuma, ale że zaczyna się ona dopiero w większych gabarytowo pumach, to mam zagwozdkę, bo tak duzego traktora praktycznie nie potrzebuję. No ale że trafiła sie ta promocyjna cena, to kusi.

Edytowany przez nunu85, 22 luty 2013 - 17:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
spalanie maxxuma i pumy Dzisiaj, 05:53
  •  

#2 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 luty 2013 - 18:28

spalanie maxxuma i pumy Kolego gdzie ty te oferty robisz z takimi promocyjnymi cenami ? :)
W poprzednim temacie napisałeś identyczny temat z identycznymi ciągnikami tylko że firmy Steyr więc tam masz na to odpowiedzi.

Wiem, że nic nie wiem.

#3 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1317 postów

Napisany 22 luty 2013 - 18:38

spalanie maxxuma i pumy

W poprzednim temacie napisałeś identyczny temat z identycznymi ciągnikami tylko że firmy Steyr więc tam masz na to odpowiedzi.

Tyle, że tam o rzeczywistym spalaniu nikt nie pisał, tylko hipotetycznie, ze pewnie będzie nieco wiecej.

Tu liczę, że być może znajdzie sie ktoś, kto ma oba te traktorki (albo przynajmniej pracowął na obu) i podzieli się wiedzą rzeczywistą, bez gdybania.

A gdzie robię oferty?
jak juz podpisze papiery, to sie pochwalę, bez obaw;) na razie nie chcę zapeszać, bo jeszcze ciągle się targuje.

Edytowany przez nunu85, 22 luty 2013 - 18:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Michalc355

Michalc355

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 22 luty 2013 - 18:43

spalanie maxxuma i pumy Wyniki nie będą wiele większe, a od tych 5km więcej głowa nie boli. Jak jest mała różnica mocy i ceny i koniecznie ma być ta skrzynia to bierz pumę.

Edytowany przez Michalc355, 22 luty 2013 - 18:43.

#5 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 22 luty 2013 - 18:58

spalanie maxxuma i pumy Po co dwa takie same tematy skoro Steyr i Case to bliźniacze ciągniki. Nikt nie wybierze za ciebie marki ani modelu, a w temacie http://www.agrofoto....i-czy-6130-cvt/ masz dyskusje z której wnioski możesz wyciągnąć.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1317 postów

Napisany 22 luty 2013 - 19:07

spalanie maxxuma i pumy

masz dyskusje z której wnioski możesz wyciągnąć.

przecież napisałem tu wyraźnie, ze szukam użytkownika, a nie hipotetycznej dyskusji jak tam, gdzie koledzy sobie zgadują, że większy nie powinien dużo więcej palić.

JAk ktoś mi napisze, jakie u niego chociaż w jednym z tych modeli jest realne spalanie, to będę zadowolony, bo o to mi tu chodzi.

W tamtym temacie, który zalinkowałeś, zastanawiałem się nad sensem zakupu wiekszego traktora. Tu, nad spalaniem, jak dla mnie jest róznica.

Dodaj odpowiedź