Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel03

pawel03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 luty 2013 - 19:12

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Witam Forumowiczów.
poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?:)
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Dzisiaj, 03:18
  •  

#2 Share emil94

emil94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 21 luty 2013 - 19:57

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Lepiej kup szybę, bo pleksa się porysuje i nic nie będzie widać przez nią.

#3 Share john6110se

john6110se

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 luty 2013 - 20:06

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 miałem taki sam problem ale w john deere znajomy szklarz próbował mi wstawić szybę z pleksi ale jak się okazało było to niewykonalne nie da się dogiąć pleksi do kształtu oryginalnej szyby i w końcu kupiłem oryginał

#4 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 21 luty 2013 - 20:28

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Najlepiej szukać w internecie, zawsze można porównać ceny i często jest tak że nawet razem z wysyłką wychodzi taniej niż w sklepie.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#5 Share Rebel21

Rebel21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 luty 2013 - 20:45

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Najlepiej kup orginał znajomy do case kupił tanszy zamiennik szyby i niby mialo wszystko grac identyczna z orginałem a po kilku otwarciach i zamknieciach sama pękła ja kupiłem do lampo orginał i nie załuje:)

#6 Share Cielak1995

Cielak1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo

Napisany 21 luty 2013 - 21:31

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 ja wypraktykowałem oba sposoby tylko że w nh kupiłem zamiennik i nie był idealnie dopasowany szpara 3-4cmm tyle że troche tańsza była teraz mam plekse i nie polecam nie dla tego że się porysuje... ale dlatego że jest bardzo elastyczna i to w zimę a nie wiem co będzie w lato przy paru stopniach na słoneczku oczywiście w nh nie mam ramy sama szyba i uchwyty, nie wiem jak jest w lamborghini Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pawel03

pawel03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 22 luty 2013 - 00:58

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Czyli jednak lepiej wyłożyć kasę i kupić to co ma być. Rebel21 gdzie kupowałeś tą szybę jeśli można wiedzieć? w serwisie czy zamawiałeś w jakimś sklepie? podrzućcie jakieś sklepy żebym miał szersze pole do porównania cen. Dziękuję z góry :)

#8 Share john6110se

john6110se

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2013 - 09:14

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Ja kupowałem tutaj http://parts-online.pl/ zadzwoń i zapytaj. Ogólnie polecam firmę, szybka i solidna dostawa, rozsądne ceny.

#9 Share inzynierobserwator

inzynierobserwator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 22 luty 2013 - 15:43

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 W moim gospodarstwie kupowaliśmy kilka szyb do ciągnika lamborghini lampo. Była to 2 razy szyba tylna, 1 raz szyba tylna dolna, 1 raz drzwi prawe. Szyby były kupowane na allegro z firmy agroglas. Sprzedający wysyłał szyby szybko i porządnie zapakowane. Wszystkie szyby dobrze pasują, otwory są na swoim miejscu, nie różnią się kolorem a kabina nadal jest szczelna. Żadna szyba od czasu zamontowania nie pękła. Szyby były ponad 2 razy tańsze niż oryginał. Ja polecam zamienniki tej firmy, bo jeśli nie widać różnicy to poco przepłacać :D. Tylko nie wiem czy w tej firmie da radę dokupić szybę do twojego ciągnika.

#10 Share Rebel21

Rebel21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 luty 2013 - 14:32

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Ja kupiłem tu http://www.finochelm.pl/ woj. Lubelskie 35km odemnie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawel03

pawel03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 19:24

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135 Zamówiłem szybę u gościa który się tym zajmuje. Chciał szablon i zrobi szybe taka jak byc powinna. przynajmniej tak mowił. jak przyjdzie i założę to podziele się informacjami :)

Dodaj odpowiedź