Skocz do zawartości

Zdjęcie

mocowanie masztu od raka na przód

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pietrek1990

pietrek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 luty 2013 - 13:16

mocowanie masztu od raka na przód Witam Kolegów. mam pytanie. czy ktos mocowal maszt od raka na przód ciagnika ? tak sie sklada ze mam taki maszt i chcialbym zalozyc go na przod. maszt bedzie podnosil bigbagi i planowany jest montaz na 1634. ma ktos jakis pomysl na dobre solidne mocowanie a moze juz ktos takie wykonal ;) pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mocowanie masztu od raka na przód Dzisiaj, 03:01
  •  

#2 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 21 luty 2013 - 14:25

mocowanie masztu od raka na przód A do takie ciągnika nie opłacałby ci się zrobić przedniego tuza ??? wiadomo że koszty są duże ale tu też musisz zrobić całe mocowanie na ciągnik i to też są koszty a czasami mozna znaleźć jakiś używany tuz za rozsądne pieniądze a wtedy owiele zwiększysz możliwości maszyny szczegółnie ze to jest już bardzo duży ciągnik ;)

#3 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 luty 2013 - 16:38

mocowanie masztu od raka na przód Ewentualnie coś takiego jak na filmiku:
.
Mając spawarkę i szlifierkę koszt wykonania raczej niewielki. A przy okazji orientuje się ktoś jaka jest wytrzymałość przodu w 912 (miekki). Czy da radę po zamontowaniu widlaka (ok 250 kg waga masztu) podnosić palety ok 500-600 kg ?

Edytowany przez marcin64, 23 luty 2013 - 16:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pietrek1990

pietrek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 luty 2013 - 10:56

mocowanie masztu od raka na przód właśnie tuz bylby najlepszym rozwiazaniem ale na allegro sa po 4 tys a samemu zrobic to troche duzo roboty... cos trzeba wykombinowac ale mocowanie takie jak na filmiku ciekawe ;) a co do wytrzymalosci to nie wiem..... i chyba kolego taki maszt wiecej wazy niz 250kg chociaz nie wiem bo nie wazylem i zadnej tablicznki na swoim nie widzialem ;)

#5 Share marcin64

marcin64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 luty 2013 - 11:23

mocowanie masztu od raka na przód Ten na filmiku na pewno więcej, ale ja posiadam mniejszy, od wózka elektrycznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 24 luty 2013 - 12:07

mocowanie masztu od raka na przód może ktoś ma na zbyciu maszt koniecznie z kołami ok. siedlec,łosic w rozsądniej cenie ?jak by co to prosze na pw