Zaloguj się, aby obserwować  
pietrek1990

mocowanie masztu od raka na przód

Polecane posty

pietrek1990    0

Witam Kolegów. mam pytanie. czy ktos mocowal maszt od raka na przód ciagnika ? tak sie sklada ze mam taki maszt i chcialbym zalozyc go na przod. maszt bedzie podnosil bigbagi i planowany jest montaz na 1634. ma ktos jakis pomysl na dobre solidne mocowanie a moze juz ktos takie wykonal ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

A do takie ciągnika nie opłacałby ci się zrobić przedniego tuza ??? wiadomo że koszty są duże ale tu też musisz zrobić całe mocowanie na ciągnik i to też są koszty a czasami mozna znaleźć jakiś używany tuz za rozsądne pieniądze a wtedy owiele zwiększysz możliwości maszyny szczegółnie ze to jest już bardzo duży ciągnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin64    0

Ewentualnie coś takiego jak na filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=YKJWhTO7BHQ&list=UUNRPMbtslf14UQpAyYl_EvQ&index=52.

Mając spawarkę i szlifierkę koszt wykonania raczej niewielki. A przy okazji orientuje się ktoś jaka jest wytrzymałość przodu w 912 (miekki). Czy da radę po zamontowaniu widlaka (ok 250 kg waga masztu) podnosić palety ok 500-600 kg ?

Edytowano przez marcin64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrek1990    0

właśnie tuz bylby najlepszym rozwiazaniem ale na allegro sa po 4 tys a samemu zrobic to troche duzo roboty... cos trzeba wykombinowac ale mocowanie takie jak na filmiku ciekawe ;) a co do wytrzymalosci to nie wiem..... i chyba kolego taki maszt wiecej wazy niz 250kg chociaz nie wiem bo nie wazylem i zadnej tablicznki na swoim nie widzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin64    0

Ten na filmiku na pewno więcej, ale ja posiadam mniejszy, od wózka elektrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

może ktoś ma na zbyciu maszt koniecznie z kołami ok. siedlec,łosic w rozsądniej cenie ?jak by co to prosze na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam taki problem gdy załączę światła z przód to automatycznie pokazuje ze mam długie a wgl się nie palą ani krótkie ani długie , albo gdy nacisnę klakson to tez nie trąby i tylkoo ze długie niby pokazuje na wyświetlaczu ale i tak się nie palą żadne co może być ? ciągnik new holland td 5040 2011r
    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez vailus
      Witam. Chciałem się dowiedzieć czy opony 195/75 r16 C będą pasować na felgi do c360? Prawdopodobnie będę w stanie sobie załatwić takie za darmo z wydartym lekko mocniej bieżnikiem po bokach (przypadłość jednej z marek busow) i chciałem się dowiedzieć czy da radę je założyć i czy będą pasowały. Ciągnik i tak śmiga głównie w pracach lekkich i na łące więc nie potrzebuje oryginalnych.
    • Przez Arasowsky
      Witam,
      sprzedam mocowanie tura do ciągnika MF 255 - solidna rama.
      Cena 650 zł
      Możliwość transportu. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 576.704.089



    • Przez Mikua
      Panowie, mam problem z przykręceniem mocowania pompy, otoż czy tam musza być jakieś specjalne podkładki prócz uszczelek? sama uszczelka  to za mało, brakuje aby doszło do korpusu, a dalej dokręcić się już nie da 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj