Zaloguj się, aby obserwować  
lukiryciak

Farmer F2 - 8248- Zepsuta świeca płomieniowa

Polecane posty

lukiryciak    0

Kupiłem ciągnik nowy latem i nie zwracałem na to uwagi. Ale jak przyszło do Zimy zaczeło mnie to interesowac. Probuje odpalic i nic. Zaglądam pod maske a widze ze swieca jakby rozsadzona od srodka i przypalona. Był jeszcze na gwarancji wiec panowie przyjechali i założyli i mówia, że bedzie dzialac. Przyszła kolejna Zima i nie działa. Swieca wydaje sie by normalna ni sie zlego z nią nie dzieje a nie dziala. Czy ktos miał kiedyś cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8244    7

A jak przekręcasz kluczyk na poziom podgrzewania świecy to kontrolka od świecy sie świeci?

U mnie się nie swieci i muszę wymienic, bo nie grzeje i kręcić trochę trzeba teraz żeby zajarał.

Edytowano przez wojtek8244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1515    10

Gdy przekrecasz kluczyk na pulpicie wysakuje lampka kontrolna swiecy zarowej . Poczekaj az zgasnie i odpalaj ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

http://farmer.net.pl...farmer-f2-8248/ - Kolega ma świecę żarową...

A u mnie paliwo jest, muszę posprawdzać napięcie na przewodach, a jak nic tam nie jest to świeca do wymiany <_<

Faktycznie :) U mnie w sumie ten zbiorniczek się oberwał, z tego co mi wiadomo, nie tylko mi. Ale nawet bez tego zapala, nawet w mrozy, choć jak postoi parę dni to ma ciężej zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez robigal
      Witam,
      przeszukałem forum i nie znalazłem konkretnych odpowiedzi.
      Posiadam MF 3090 i w nim jest świeca płomieniowa.
      Jak długo należy podgrzewać, na desce nie ma żadnej kontrolki która by wskazywała że świeca jest już wystarczająco podgrzana.
       
      Jak ewentualnie sprawdzić świece?
    • Przez farmer8244
      Farmerek ciężko mi pali przy ujemnej temperaturze.
    • Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez domismaj
      Witam. Ile palą wasze Farmery z różnymi maszynami. Mój z pługiem 3x45 na 30 cm spala ok 20 litrów/ha czy to nie za dużo? z agregatem uprawowo-siewnym 3m ok.10 l/ha
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj