Skocz do zawartości

Zdjęcie

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukiryciak

lukiryciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 luty 2013 - 12:02

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA Kupiłem ciągnik nowy latem i nie zwracałem na to uwagi. Ale jak przyszło do Zimy zaczeło mnie to interesowac. Probuje odpalic i nic. Zaglądam pod maske a widze ze swieca jakby rozsadzona od srodka i przypalona. Był jeszcze na gwarancji wiec panowie przyjechali i założyli i mówia, że bedzie dzialac. Przyszła kolejna Zima i nie działa. Swieca wydaje sie by normalna ni sie zlego z nią nie dzieje a nie dziala. Czy ktos miał kiedyś cos takiego??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA Dzisiaj, 20:10
  •  

#2 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 21 luty 2013 - 12:48

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA A jak przekręcasz kluczyk na poziom podgrzewania świecy to kontrolka od świecy sie świeci?
U mnie się nie swieci i muszę wymienic, bo nie grzeje i kręcić trochę trzeba teraz żeby zajarał.

Edytowany przez wojtek8244, 21 luty 2013 - 13:02.

#3 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 21 luty 2013 - 15:15

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA A paliwo w zbiorniczku jest? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę z Rodzicami gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmujemy się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które siejemy to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe

Napisany 21 luty 2013 - 19:35

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA http://farmer.net.pl...farmer-f2-8248/ - Kolega ma świecę żarową...
A u mnie paliwo jest, muszę posprawdzać napięcie na przewodach, a jak nic tam nie jest to świeca do wymiany <_<

#5 Share Marcin1515

Marcin1515

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Muzyka. Rolnictwo. itp

Napisany 21 luty 2013 - 20:06

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA Gdy przekrecasz kluczyk na pulpicie wysakuje lampka kontrolna swiecy zarowej . Poczekaj az zgasnie i odpalaj ciagnik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 21 luty 2013 - 21:47

FARMER F2 - 8248 ŚWIECA PŁOMIENIOWA

http://farmer.net.pl...farmer-f2-8248/ - Kolega ma świecę żarową...
A u mnie paliwo jest, muszę posprawdzać napięcie na przewodach, a jak nic tam nie jest to świeca do wymiany <_<

Faktycznie :) U mnie w sumie ten zbiorniczek się oberwał, z tego co mi wiadomo, nie tylko mi. Ale nawet bez tego zapala, nawet w mrozy, choć jak postoi parę dni to ma ciężej zaskoczyć.