Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe odkladnice problem z zakupem

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 21 luty 2013 - 11:20

Nowe odkladnice problem z zakupem Witam posiadam plug zagonowe kverneland 3 skibowy. Posypaly sie odkladnice o nr kat. 063263 nigdzienie moge ich znalezc czy ktos moze doradzic gdzie moge je dostac lub czy jakieis inneodkladnice bede mogl dopasowac do otworow w korpusie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowe odkladnice problem z zakupem Dzisiaj, 05:01
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 luty 2013 - 12:11

Nowe odkladnice problem z zakupem Co to jest za pług? W katalogu części na stornie Kvernelanda nie ma odkładni o takim numerze.

#3 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 21 luty 2013 - 12:27

Nowe odkladnice problem z zakupem Na tabliczce znamionowej jest oryginal kvernelanda pisE cos takiego MOD A 3 NR i dalej nr seryjny na odkladnicy jest tez symbol kverneland wybity i nr odkladnicy jak bd mial komputer sprawny wrzuce fotki

#4 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 21 luty 2013 - 12:45

Nowe odkladnice problem z zakupem http://interparts.le...eland/index.jsp

model A3 jest bardzo starym plugiem i ciężko do niego dostać części a jeżeli już to są trochę droższe. numer może się nie zgadzać ponieważ A3 wychodził teżna korpusie podstawowym od Fraugde (nie wiem czy tak się dokaldnie piszę) i stąd problem, wiem bo teść ma akurat traki niefart. Może źle odczytujesz przedostatnia cufrę jest 8 a nie 6 ? oryginalnmie jest 062383. daj mail to Ci wyślę jeszcze w pdf katalog
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#5 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 21 luty 2013 - 12:53

Nowe odkladnice problem z zakupem Nie wlasnie jest 6 a nie 8:) bo widac dokladnie no wlasnie a plug na kwadratowej ramie jest a tylko odkladnic dostac nie mozna i kazdy sie dziwi bo koncowki 263 nigdzie nie ma tylko 283. Dla mnie mogly bybyc wieksze odkladnice bym rozlozyl jeszcze troche korpusy.

#6 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 21 luty 2013 - 22:51

Nowe odkladnice problem z zakupem jest na kwadratowej i nic to nie oznacza że muszą takie być. a lemiesze dostajesz oryginalne ? po ile płacisz ? bo do tego korpusu jak nietypowa odkłądnia to i lemiesz ma inne rozstawy śrub.
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#7 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 22 luty 2013 - 08:07

Nowe odkladnice problem z zakupem No wlasnie lepiesze dostaje zamienniki w najblizszym sklepie rolniczym. Tak sie przygladam i chyba te odkladnice 63283 bede pasowaly chociaz bd nieco wieksze niz moje. Piersi u mnie tez na jedna srube sa przykrecane . Wezme swoja odkladnice i pojezdze poigladam i porownam do innych jak to bd wygladalo. Jak cos dam odpowiedz co z tego wyszlo

#8 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 26 luty 2013 - 09:42

Nowe odkladnice problem z zakupem http://www.sklep-gre...990542e7ca3abdf

znalazlem w sklepie grene wszystkie czesci do korpusu nr 3 wiec wiem juz napewno ktore czesci beda pasowaly;p moze przyda sie innym uzytkownikom.

a jeszcze takie male zapytanie w plugu zagonowym siedza lewe czy prawe odkladnice dla pewnosci?;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 26 luty 2013 - 18:20

Nowe odkladnice problem z zakupem ma ktoś katalog do starszych gregoire Bessonów

#10 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 26 luty 2013 - 21:26

Nowe odkladnice problem z zakupem Te odkładnie to chyba też poprawne będą o numerach 063293 i
063283, jak np te:

http://farmexpert.pl...rodukt8530.aspx

??
W rolnictwie siła!!! :)

#11 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 28 luty 2013 - 08:13

Nowe odkladnice problem z zakupem odkladnice zamowione nr 063283 sa jakies 40% wieksze niz stare otwory pasuja wykonane z dunskiej stali produkcji "molbro" zachwalali ze sa porownywalne do oryginalu wiec czekamy;p

#12 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 17:16

Nowe odkladnice problem z zakupem Na odkładnicach z grene napewno nie poorzesz tyle co orginałem. Może i do kvernelanda pasują ale napewno nie są takie jak orginały.

#13 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 09:09

Nowe odkladnice problem z zakupem odkaldnice tylko zamowione w grene producent "molbro" ...

#14 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 11:14

Nowe odkladnice problem z zakupem a wiec dodaje zdjecia po odnowieniu i zlozeniu plugow nr ramy 3 ;p szkoda ze nie mam zdjec przed rozpoczesciem prac no ale...

Załączone miniaturki

• IMG_0345.jpg
  • IMG_0346.jpg
  • IMG_0347.jpg
  • IMG_0348.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share przemek704

przemek704

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 11:39

Nowe odkladnice problem z zakupem

Witam!

podepnę się do tematu, mam o kupienia pługi, dokładnie takie jak na zdjęciu, czy dobierze się do nich odkładnie?

są to pługi fraugde podobno jest to to samo co kverneland numer odkładni to: 053255,  numer korpusu to: 051240, niestety nie bardzo mogę je znaleźć po tych numerach  w żadnym ze sklepów internetowych, odkładnia jest bez oddzielnej piersi, czy ewentualnie można dobrać jakieś inne odkładnie (np z oddzielną piersią)

Załączone miniaturki

• pług.jpg