Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fxj3

fxj3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 20 luty 2013 - 20:55

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Witam. Czy orientuje się ktoś może, gdzie w województwie łódzkim (najlepiej powiat Bełchatowski/Wieluński) można zregenerowac przekładnię bezstopniową z Bizona Rekorda?

Edytowany przez Marcin91, 20 luty 2013 - 21:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Dzisiaj, 09:56
  •  

#2 Share Radzio55555

Radzio55555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 luty 2013 - 21:25

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej z wymienionych rejonów to nie wiem ale na pewno w Rawie mazowieckiej mozna w rolmaszu zużyta sie zdaje dopłaca sie około 400zł i daja po regeneracji

#3 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 20 luty 2013 - 21:58

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Sąsiad kupił po regeneracji właśnie oddał starą i dopłacił 450 zł i tylko sezon mu wytrzymała tzn 20 ha skosił. ja kupiłem 2 lata temu nową i jak się smaruje to się jedzie

#4 Share fxj3

fxj3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 20 luty 2013 - 22:02

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej A można wiedziec ile Cię wyniósł zakup nowej kompletnej przekładni??? i gdzie ją kupiłeś???

#5 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 20 luty 2013 - 22:09

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Każdy, no może nie każdy tokarz ci ją zregeneruje.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 20 luty 2013 - 22:11

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Można kupić sam środek i pierścienie.

#7 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 20 luty 2013 - 22:28

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Ja kupowałem do new hollanda zestaw naprawczy(taka sama przekładnia jak w rekordzie), jak dobrze pamiętam to stanowiło 35% wartości kompletnej przekładni. Skoszone 70 ha i nic niepokojącego nie widze w niej, środkową tulej musisz na prasie jedynie wcisnąć bo sam z nią sobie nie poradzisz, koszt w moim przypadku wciskania to 20zł;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Radzio55555

Radzio55555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 luty 2013 - 22:31

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej apropo postu kolegi adama Twój sasiad musi miec niezłe luzy na mocowaniach chyba ze mu sie taka trafiła ja obecnie tez z tym walcze moja po regeneracji wytrzymała 4 sezony po ok 45ha w kazdym ale to przez owe "luzy" które powodują drgania a co za tym idzie wieksze zużycie ... po uruchomieniu silnika przy dobrze ustawionej przekładni powinny byc minimalne drgania .nowa w granicach 700-800 zł

Edytowany przez Radzio55555, 20 luty 2013 - 22:42.

#9 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 21 luty 2013 - 09:44

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej Mój ojcie regeneruje, widziałem u niego od Supra ale chyba w Rekordzie jest podobna, a robi to w powiecie piorkowskim czyli niedaleko.

Edytowany przez Marcin91, 12 marzec 2013 - 09:21.

#10 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 21 luty 2013 - 10:07

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej ja 2 lata temu w swoim kombajnie Z056 super sam regenerowałem, kupiłem nową tuleję oraz tarczę pływającą i jakieś tam drobiazgi. W sumie to zostały tylko stare tarcze boczne. Kombajnem skosiłem jakieś 250 ha i jest wszystko super :)

#11 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 22 luty 2013 - 15:56

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej za nową dałem chyba 700 zł

#12 Share audia3

audia3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:mechanika samochodowa i serwisowanie maszyn rolniczych

Napisany 22 lipiec 2013 - 07:58

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej kolego ja regeneruje przekładnie , robie tak jak w zachodnich sa robione ,a wiec poprzez nałożenie chromu technicznego i taka przekładnia wytrzymuje lata , nawet jak sie zapomni nasmarowac to sie nie zatrze , ja jak to regeneruje to po regeneracji zalecem smar stosowac wysokotemperaturowy , juz to robie od 15 lat te przekładnie nie tylko do bizonów i jest ok, bez reklamacji , ale to jest robota na pare dni ,bo chrom techniczny sie kładzie długo .ale efekty sa na lata

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share krzysztofz14

krzysztofz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 25 lipiec 2013 - 10:03

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej W Kutnie w firmie agrol można wymienić.350zł chyba teraz kosztuje.Ja mam od nich i chodzi .