Zaloguj się, aby obserwować  
glazu1991

TUR 6 siłownik podnoszenia cieknie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glazu1991    5

Witam. Czy ktoś z Was wymieniał uszczelniacze na siłowniku od podnoszenia wysięgnika i wie jak to zrobić a mianowicie jak zabrać się za rozebranie tego siłownika? Przypuszczam że jest tam jakaś nakrętka którą gdy się odkręci to będzie można wyjąć tłoczysko. Tylko zastanawia mnie to zabezpieczenie na obwodzie cylindra przy jego końcu, co to jest w ogóle, jakaś sprężyna, zabezpieczenie tej nakrętki? Za symbol tego siłownika też będę wdzięczny, nie mogę go nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Siłownik nie musi mieć nakrętki jako" zamknięcia" , jest kilka innych wynalazków , może być tuleja ( ta z uszczelnieniem ) zabezpieczona np . drutem stalowym i trzeba go wyciągnąć .

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dronningborg6
      Czy trzeba zdjąć kabinę aby wyjąć siłownik główny podnośnika w mtz 82(starszy model).
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy
       
      ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez glazu1991
      Witam. Posiada ktoś katalog części do ładowacza Pol Mot Warfama TUR 6?
    • Przez jedrysekjarek
      Witam wszystkich.
       
      Mam pytanie odnosnie siłownika dwustronnego działania takiego jak na rysunku. Przepuszczaja mi uszczelnienia w nim. Wykorzystuje w nim wejscie numer 2 do podnoszenia pługa a wejscie numer 1 jest wolne . Pług opada poprzez swoja mase. Co sie stanie gdy zaslepie wejscie numer 1 zeby olej który przepuszcza uszczelniacze nie wylewał sie na zewnatrz

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj