Polecane posty

Viper    6

W moim wozie paszowym Siloking po niespełna 10 latach w słoneczny dzień bardzo słabo było widac wartości cyfr. Nowy panel niestety kosztuje 2 tys netto. Znalazlem sposób naprawy tego problemu, można wymienić wyświetlacze led na nowe. Pisze tu dla tych którzy by szukali rozwiązania na ten problem. Mam znajmomego elektronika, jeśli ktoś ma z tym problem zapraszam do kontaktu, mogę pomóc w tej sprawie.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ameryki w tej kwestii nie odkryłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel_30    0

Cześć kolego Viper.  Mam podobny problem, wyświetlacz padł mi w wadze POSZOWOZU JF-STOLL. Może daj namiary na tego fachowca, też widzę jesteś z podlaskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez tomi8317
      Witam jakom najlepiej kupić wagę elektroniczną czy mechaniczną jak elektroniczną to jaką polecacie tak do 400zł waga ma służyć sporadycznie do zważenia zboża itp.
    • Przez gospodarka01
      Witam.Ostatnio dostałem za darmo kilkanaście balotów po tej prasie i warzyłem baloty na wadze samochodowej i średnio ważą 160 kg czy to dużo czy mało.Wiem że baloty były robione do siebie więc dobite na max cisnieniu. Czekam na wasze opinie
    • Przez mataysen1994
      Witam !
      Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.
      Pozdrawiam.!
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj