Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra jakość za rozsądną cenie!

44 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 17:37

Dobra jakość za rozsądną cenie! Witam!
Pytam czysto teoretycznie, bo o jakiej marce bym nie czytał to 3/4 komentarzy to że jest to gu*wno nei do opisania i za darmo by nikt nie chciał, więc pytam się czy jest na tym świecie jakiś nowy ciągnik warty wydanych na niego pieniędzy, który będzie mało awaryjny bardzo oszczędny i miał tanie przeglądy a do tego za rozsadne pieniądze kupiony!

Tylko prosze bez skrajności typu fend lub belarus! :angry:

(Pytam teoretycznie więc nie pytajcie co zamierzam kupić czy takie tam!)
Może taki temat pomoże komuś w wyborze ciągnika,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dobra jakość za rozsądną cenie! Dzisiaj, 01:14
  •  

#2 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 18:05

Dobra jakość za rozsądną cenie! myślę, że na to ptyanie kazdy musi sobie sam odpowiedzieć... :D bo każdą propozycję, którą rzuci właścicil maszyny, 3/4 ludzi uzna, że jest to g*wno pomimo, że nie posiada takiego sprzętu... taka juz nasza mentalność :)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 20:13

myślę, że na to ptyanie kazdy musi sobie sam odpowiedzieć... :D bo każdą propozycję, którą rzuci właścicil maszyny, 3/4 ludzi uzna, że jest to g*wno pomimo, że nie posiada takiego sprzętu... taka juz nasza mentalność :)

No i niestety masz racje, cóż samochody jest 3 razy łatwiej porównywać niż ciągniki, bo 3 razy szybciej się zużywają i tracą na wartości. Więc trudno tutaj szukać obiektywnych ocen

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 20:22

Dobra jakość za rozsądną cenie! Ja bym ci polecał Farmtracka jak na ta cene to jest wart silnik perkins 74 km

#5 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 20:23

Dobra jakość za rozsądną cenie! Ale oprócz Belarusa, to ciężko taki ciągnik znaleść.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 20:54

Ale oprócz Belarusa, to ciężko taki ciągnik znaleść.

Sory wiem że belarus to klasa sama w sobie, znajomi co pokupili proximy i inen nowe "tańsze" ciągniki i żałują się jak to się zadłużyli okrutnie na pytanie dlaczego nie belarus przecież dużo tanszy, odpowiadają: "no wiesz coś się od życia w końcu należy i chce normaly ciągnik bo już następnego pewnie nie kupie " nie to żebym ganił belarusa ale to jest jednak ciągnik troche z innej epoki.

Ja bym ci polecał Farmtracka jak na ta cene to jest wart silnik perkins 74 km

Farmtrac bardzo rozsądna propozycja, ale jest przecież farmer za te same pieniądze a oferuje jednak większy ciągnik!(trudna sprawa)

Może propozycje z zachodnich marek? np NH td lub case jx - czy to jest zachodnia jakość w rozsądnej cenie czy nie?

#7 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 21:30

Dobra jakość za rozsądną cenie! Farmtrac bardzo rozsądna propozycja, ale jest przecież farmer za te same pieniądze a oferuje jednak większy ciągnik!(trudna sprawa)

Może propozycje z zachodnich marek? np NH td lub case jx - czy to jest zachodnia jakość w rozsądnej cenie czy nie?
[/quote]

jak bys chciał do tura to poczytaj sobie tutaj http://www.agrofoto....amp;#entry93014

#8 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 21:38

Dobra jakość za rozsądną cenie! Kup sobie jakiegoś belarusa 952.2 i bedzie o wile lepszy niz farmtrack i wiecej zrobisz nim

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 21:49

Kup sobie jakiegoś belarusa 952.2 i bedzie o wile lepszy niz farmtrack i wiecej zrobisz nim

W czym będzie taki lepszy ten belarus? Bo co do awaryjności to bym się zastanawiał

#10 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 08:47

Dobra jakość za rozsądną cenie! Awaryjność praktycznie żadna. A to z niego cieknie, to koszt naprawy wynosi może 20zł, wymienia się tylko uszczelniacze z plastikowych na gumowe. Powiedz mi co według ciebie się w nim psuje.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 09:34

Awaryjność praktycznie żadna. A to z niego cieknie, to koszt naprawy wynosi może 20zł, wymienia się tylko uszczelniacze z plastikowych na gumowe. Powiedz mi co według ciebie się w nim psuje.

Jest nawet taki temat "Pronar-awaryjność" więc zastanawiam sie jakim cudem belarus jest bezawaryjny a pronar stwarza problemy, wiem wiem, że to mniej lub bardziej ważne pierdółki i z tym przeważnie da sie pracować ale umila to ekspleatacje napewno, jeden znajomy ma tylko mtz z 89r. i cóż udealny to ten ciągnik nie był ale i zalety też miał,

#12 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 11:31

Dobra jakość za rozsądną cenie! Moim zdaniem Deutz jest ciekawą propozycją, cena zakupu jest w miare przyzwoita ale koszty przeglądów niskie ;)

#13 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 11:45

Dobra jakość za rozsądną cenie! a ja bym jeszcze dodał Landini

#14 Share mycy

mycy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 12:15

Dobra jakość za rozsądną cenie! - oraz Kubote ME 9000 i ME 8200

#15 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 12:18

Jest nawet taki temat "Pronar-awaryjność" więc zastanawiam sie jakim cudem belarus jest bezawaryjny a pronar stwarza problemy, wiem wiem, że to mniej lub bardziej ważne pierdółki i z tym przeważnie da sie pracować ale umila to ekspleatacje napewno, jeden znajomy ma tylko mtz z 89r. i cóż udealny to ten ciągnik nie był ale i zalety też miał,

No bo belarus jest oryginalny ruski
Ursus & JD Rulezzzz

#16 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 14:56

Dobra jakość za rozsądną cenie! http://www.allegro.p...s_70_2006r.html myśle że ta propozycja jest całkiem niezła??? Sam oceń !!! ;) Myślę, że jakbyś go chciał kupić to z ceną jeszcze zjadą !!

Pozdrawiam!!

#17 Share celeronik

celeronik

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 15:07

Dobra jakość za rozsądną cenie! Fajny DF, ale cena ~115tys. zł troche odstrasza ;)

#18 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 15 grudzień 2007 - 16:25

http://www.allegro.p...s_70_2006r.html myśle że ta propozycja jest całkiem niezła??? Sam oceń !!! ;) Myślę, że jakbyś go chciał kupić to z ceną jeszcze zjadą !!

Pozdrawiam!!

ten DF jest już z pół roku na allegro i jakoś nie może go sprzedać...

#19 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 16 grudzień 2007 - 13:58

Dobra jakość za rozsądną cenie! Ferdek sorki za moj kolejny komentarz co do Twojego myślenia ale zal mi się zrobiło. Piszesz czym sie rozni Pronar od Belarusa? KURDE! Znawco wielki, zasadnicza sprawa to kraj skłądania tych ciągników, Pronar tak w przenośni można powiedziec ze podróbka Belarusa skłądana w Polsce.

Ganisz belarusy bo tak to jedynie można określić, a pewnie nigdy nim w polu nic nie robiłeś! Poprostu zacznij trzymać poziom swoimi wypowiedziami i nie zakładaj któregoś tam tematu na jeden temat, czyli jaki ciągnik sobie MOŻE kupisz.

ŻENADA!
Technika Rolnicza! (.pl)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 14:04

Dobra jakość za rozsądną cenie! Myśle że takim ciągnikiem będzie deutz fahr agroplus - http://allegro.pl/it...s_70_2006r.html
Tylko że ty Ferdek07 za dużo wymagasz.Chcesz ciagnik ekonomiczny, mało awaryjny i w dodatku za małą cenę.Sory ale w takim wypadku ty nigdy nie kupisz nowego ciagnika. ;) 2 sprawa to ganisz mtz,belarusy i zetory a tak w rzeczywistości to nigdy nie pracowałeś tymi maszynami.Sugerujesz się tym co mówią inni.Takim tokiem myślenia długo nie zajedziesz skoro nie będziesz miał swojego rozumu tylko twoimi decyzjami będą kierować inni.

Dodaj odpowiedź