Zaloguj się, aby obserwować  
Etz

problem z wspomaganiem przy zetorze 5748

Polecane posty

Etz    0

Witam mam problem ze wspomaganiem ściągą na lewą stronę na postoju samo jaka może być wada niby nie ma żadnych luzów nigdzie w układzie i wszystko jest dobrze ale stoi na postoju czy wysokie czy niskie obroty to i tak samo skręca w lewą stronę jaka może być wada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima100    73

Musisz poluzować taki pierścień zabezpieczający tłoczysko i obracać tłoczyskiem w jedną lub w druga stronę, aby wyeliminować samoskręcanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

ja też bym obstawiał orbitrol ale w tych starszych jest chyba serwo mechanizm wiec on może już być dość mocno zużyty i przepuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapol    0

Tam nie jest ani orbitrol ani serwo tam to jest jakoś śmiesznie :P bo tam jest taki jakby rozdzielacz na drążku kierowniczym i on steruje siłownikiem króry wspomaga układ kierowniczy , Tylko jak to wyrególowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etz    0

dzięki proxima 100 tylko trzeba było przekręcie te tłoczysko :P i wszystko działa jak należy :P dzięki wszystkim za zainteresowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez chwiolas
      Panowie sprawa wygląda tak: rano podniosłem podnośnik i za nic w swiecie nie mogę go juz opuścić. Dodam że chciałem kiprować przyczepę z tym podniesionym podnośnikiem i nie da się.
       
      Czy coś sie zacieło?Bo pompa jest chyba ok,bo jak zgasze traktor to oczywiście podnośnik puszcza(tak się działo już od dawna-wiedziałem o tym) i po pewnym czasie opuści sie,ale jak tylko odpale traktor to podnosi sie spowrotem.
       
      Pomoże ktoś????
    • Przez arinera
      Czy ktoś słyszał lub spotkał się z przeróbką zetora 3320 chodzi o silnik zamontowanie w nim silnika z ursusa 255 np.tak jak c-360 3p.myśle że ciekawa by była taka obcja -komfortowa kabina i małe spalanie.
    • Przez maniekkk
      witam .posiadam zetora 7711turbo i mam problem z zgrzytajacymi biegami .gdy wciskam sprzegło i wrzucam bieg słychac zgzyt a gdy przytrzymam sprzegło kilka sekund zgzytu niema .co moze byc przyczyna .
    • Przez Wojtekkkkkkk
      Pomóżcie mi na temat migaczy w zetorze bo ostatni mi się zepsuły i nie wiem jak to naprawić .
      Kontrolka od migaczy pali się cały czas ,jak są wyłączone tez się pali oczywiście jak chodzi traktor.
      Nie wiem co z tym zrobić wszystkie bezpieczniki są dobre .
      Nie chodzą nawet w przyczepie/beczce jak się podłączy pod gniazdo.
      Możliwe ze jakiś kabelek się przetarł albo przepalił,tez ostatnio był w naprawie i było wszystko dobrze po jakiś 3 miesiącach przestały chodzić.
      Bardzo bym prosił o waszą pomoc.
    • Przez hardy321
      Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Mam problem ze wspomaganiem w kombajnie massey ferguson 187. Oryginalnie nie miał on wspomagania lecz postanowiłem założyć. Problem jest następujący przy obrocie kierownicą o 1/2 obrotu następuje pełny skręt kół. Wspomaganie składa się z siłownika od wózka widłowego RAK (tłoczysko 28 mm grube) dodatkowa pompa olejowa od wózka widłowego rak o wydajności 25 l/s, orbitrol również od wózka lecz nie wiem jakiego, wiem tylko że jest to 200, węże o zwiększonym przepływie . Dużo osób mówi mi że powodem tego jest nadmierna wydajność pompy z kolei inni mówią że jest to wina za małego siłownika . Proszę o rade bo żniwa na podkarpaciu tuż tuż. POZDRAWIAM
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj