Polecane posty

marek1977    1300

Pronar T653/2 6t, Nadstawy z profili PF500mm, z obrzeżem 70mm,Koła z ogumieniem 14.0/65-16,

Balkon na ścianie przedniej,Plandeka rolowana ze stelażem, Rynna zsypowa. Cena 30000 zł/netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

skąd kolego jesteś? jakie strony Polski? może podlasie lub mazowsze? mam dobra cene na taka przyczepę z 2016 roku z takim wyposażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz metal fach zrobil fajna przyczepę 6 tonowa szerokość paletowa i długość skrzyni prawie 5 metrów. I dużo fajniej pomalowana niz pronar. Polecam również Zaslawa i MetalTechu najlepsze polskie przyczepy moim zdaniem ale wiadomo cena wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Witam, mam oferte na przyczepe Unie p10 long, plandeka, balkon, zaczep obrotowy i nowe koła Sara cena 62 000 zł brutto. to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianursus    0

Zastanawiam się nad przyczepa Metaltech DB 20000 lub Pronar T 780 Która firma ma lepsze wykonanie ? Co moglibyście powiedzieć o tych przyczepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dymek512    1

Zamówiona przyczepa metal-fach 14t.

 

dzielone borty

plandeka ze stelażem

kolo zapasowe

nadstawki z uszczelką

pomost roboczy

Wynegocjowana  cena to 42 netto :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozik251    9

Witam Orientuje się ktoś ile może kosztować przyczepa metaltech 14 TS?


Mój kanał na YouTube:

Żywiec Akpil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Zna ktoś cenę przyczepy Auto Tech 10 lub 12 t z zaczepem automatycznym, podestem i plandeką, kołem zapasowym, na kołach 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

Zasław 8T koła 385/65 R22,5 stelaz z plandeka , przedni podest, tylna rynna zsypowa , plastikowa skrzynka z wyposazeniem kolor bordowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    20

poronar 12t, plandeka, zaczep automatyczny, balkon podest, rynna - 52k brutto, przepłacam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Nie wiem.
Ma ktoś może oferty na 6 ton bez plandek, podestów itp ?? Może być paletowa lub zwykła, jedynie koła "lepsze" - nie podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Jeśli Cię to zainteresuje, kupiona w połowie stycznia Pronar t653/2 6 ton zwykła, koła te szersze 14/65-16, rynna zsypowa, plandeka ze stelażem, balkon 35 tys brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

W Agronomie w Jasionce były dwie takie pronarki - może jeszcze są - wyposażenie jak wyżej + chyba koła zapasowe - ogumienie podst. ceny 35,5 br, szersze 37,5 br. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Koczas, jeśli była zarejestrowana to nie chcę.

Mickas092, Jasionka koło Rzeszowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Wie ktos moze ile kosztuje przyczepa ursus 2 osiowa 6t w najuboższej wersji


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Koczas, jeśli była zarejestrowana to nie chcę.

 

Mickas092, Jasionka koło Rzeszowa ??

 

Nówka sztuka nie rejestrowana. Zamówiona na Wigilię, tylko trochę w czasie odwlekłem przywóz, żeby kaskę doskrobać. To z tego co piszecie kupiłem nienajgorzej. Ale u mnie w najbliższej okolicy 6 składów z pronarkami, z tego w sumie 4 obok siebie. I kupiłem tam gdzie nikt by się nie spodziewał, również ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

czy cennik pronaru w najbliższym czasie pójdzie w górę? śpieszyć się z kupnem czy jeszcze jest trochę czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

@Shaun - koło Parczewa. 

 

czy coś tam jeszcze na placu z przyczep mają? lub coś w lubelskim z placu w dobrej cenie zalega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

koledzy czy warto kupic metaltech opti 10 za 38 000 netto  kompletne wyposarzenie prosze o opinie spostrzerzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Cześć.

Panowie pytanie, mam do wyboru dwie przyczepy w podobnych pieniądzach. Joskina Tetra Cap i jej odpowiednika Fleigla.

Jakieś sugestie? +/-?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj