Polecane posty

rolnikursus    21

Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

 

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

 

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić :/

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik82    0

cena taka minimalna . Tanszej nie widzialem a drozsze wystepowaly.

Edytowano przez Rolnik82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Cena dobra .. ale chyba lepiej kupic 8 t cos koło 37 tys kosztuje


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

przy dzisiejszych cenach starych to bardzo tanio ja szukam przyczepy d 50 rok temu szło kupić dobrą przyczepe d 50 za 4000 tys a dziś wchodząc na allegro ceny widzi się nawet prawie po 10 tyś i teraz widać że lepiej opłaca się kupić nową i mieć 20l z głowy tak że tanio 33tyś za nową 6t pronara

Edytowano przez piwex16

Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

@piwex16 dokładnie, jeszcze niedawno szło kupić D-35 do 4 tyś z papierami,a dzisiaj można tylko pomarzyć. Jednak zastanowiłbym się, czy nie lepiej przypadkiem kupić jakąś D55 albo D47 i ją odremontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

tak tylko że mi bardziej pasuje przyczepa d 50 bo ładuje 4 skrzynie i taśma mi wchodzi wujek ma d 46 a to ma takie same wymiary jak d 47 i jest za ciasno trochę a o d55 to mogę pomarzyć nie dam za używaną przyczepę 15tyś wole złożyć wniosek i kupić nową 8t wymiar paletowy


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Takie ceny spowodowane są tym ze wielu ludzi odnawia przyczepy i wygladają jak nowe . dlateo ludzie sie łaszczą i upią farbe na zgnite boki i cena o 4 tys do góry . Szczerze powiem ze widzialem te odnowione na hl 8 t za 20000 tys i to tez warto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Tylko te nowe przyczepy dziś to jedno wielkie g..no!!!wiem bo posiadam nową, posiadają je moi koledzy i na dzień dzisiejszy to każdy z nas kupił by HL -ki za 20 tyś i to jest dopiero przyczepa a nie to co dzis pseudo przyczepy które nadają się do worzenia piór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

I pewnie każdy z nas kupowałby stare HL-ki zamiast tego nowego "styropianu" gdyby nie fakt że HL'ki nie mają wywrotu na tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To racja ale co do wytrzymałosci to hl nie ma rownych . kumpel ma pronaru 10 t to ona odbija sie jak piłka na drodze zaczep przy ciagniku idzie wyrwac


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

No napewno jakościowo nowa nie dorówna dobrym starym ale co nowe to nowe.

Ma ktoś może ceny przyczep 6 lub 8 tonowych np. Metal Fachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

metal fach pronar i metal tech to praktycznie jeden pies . ceny na allegro masz wszystkie typy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Odnośnie wywrotu do tyłu to podczas kiprowania zboża na tylnym zderzaku,resorach i innych zakamarkach wyjerzdza na podwórko ze stodoły 2 metry zborza -mowa o nowej przyczepie MF ale to samo jest i z innymi.Przyczepa prod.rosyjskiej z roku 1995 już tego nie zrobi podczas wywrotu do tyłu ,mamy czystą oś,lampy ,resory i właśnie ją używam w żniwa do kiprowania na tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

Pronar PT 606(wymiar paletowy) bez plandeki ład.6T cena 32.500zł netto

Edytowano przez reno82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

to drogo wychodzi dolicz plandeke i stelaż za 2,5 tys i vat do tego i ponad 40 tys wyjdzie . to masz dwie hl 8 jak nowe z plandekami z wszystkim . tylko wada bo na zwroty nie mozna ich wziasc


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

dobre porównanie Metal-Fach Pronar i Metal-Tech ktoś kto uwaza ze to jedno i to samo to raczej ich nie widział. Ostatnio ogladałe Metal-Facha to moim zdaniem pronar duzo lepszy a metal tech to juz inna bajka cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

W czym lepszy Pronar od metal -fach tym że farba schodzi platami z pronarki . przyczepa ma 2 lata i jest garażowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Koledzy mam pytanie mam Ruska Przyczepe 3 osiowa i mam propozycjie jej odnowienia za 25 tys netto .Wszystko odnowione paka instalacjia hamulce rama piaskowanie i malowanie Ładownosc 2x12 ton Myslicie ze sie oplaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

troche drogo .... 25 tys . pewnie zbudowali by Ci nową kaste za 10 tys a reszta do nich .materiał nie jest az tak drogi


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

Swego czasu to i w przyczepach Zasława schodziła farba płatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

aha no to tak to warto ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Wysokosc burt 150 cm 3.8 dluga i 2.4 szeroka i mam dylemat czy warto bo jeszce hamulce piaskowanie malowanie pneumatyka i wyszlo 30 tys netto za cala przyczepe 24 tony ma wejsc wszystko nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

musisz przeliczyć czy lepiej samemu czy zlecic komus . Wiadomo samemutroche zabawy bedzie ale tam nic skomplikowanego nie ma wszystko idzie kupic ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj