Skocz do zawartości

Zdjęcie

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 19 luty 2013 - 12:12

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak witam
molestuje to forum od dluzszego czasu i pomyslalem ze najlepiej jezeli ktos cos naprawia, pracuje przy swoich maszynach i chce pomagac innym uzytkownikom forum powinien robic zdjecia ktore w dokladnysposob pokazuja nam co i jak;p

zrobilem kilka fotek niedawno zakupionego fenda 310 lsa i mam kilka pytan . widzialek 3-5 watkow jednak bez zadnych zdjec i chcialbym je tutaj zadac

co oznaczaja pokretla na ehr podpisalem je liczbami niektore rozgryzlem jednak 3 dalej nie mam pojecia doczego sluza.
zbiornik do oleju hydraulicznego znajduje sie pod bakiem. przy zbiorniku wyrownawczym cieczy chlodzacej jest zbiornik ktory jest polaczony przewodami z wlasnie zbiornikiem hydraulicznym na czym to polega? i jak sprawdzic poziom oleju hydraulicznego.
zrobilem tez zdjecie filtru olekju hydraulicznego w metalowej obudowie (wiadomo do czego sluzy).

link do albumu zdjec http://www.fotosik.p...9/album/1401187

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak Dzisiaj, 22:58
  •  

#2 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 19 luty 2013 - 20:26

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak kolego z tymi fotkami odpada do po pewnym czasie usuwają je serwery
co do pokręteł to napisz których 3 nie znasz
przez ten zbiorniczek wlewa się olej hydrauliczny i prze niego uchodzi powietrze z instalacji (tak mi sie wydaje) a poziom oleju sprawdza się miarką która jest wkręcona w śrubę która przykręca przewód od tego zbiorniczka do zbiornika oleju

#3 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 19 luty 2013 - 22:45

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak Jesli chodzi o egr to 1,2,6,7
Zdjecia wrzucone na fotke mam juz przez rok( jezeli masz konto) takze by wypalilo. Dzis zmienialem olej silnikowy ( mobil delavac 15w 40) filtry paliwowe i oleju . Przymierzam sie do wymiany oleju w turbomaticu ( chociaz przy sprawdzaniu sprzegla "na hamulcu" zegar wskazuje 1040 obrotow. Oleju w skrzyni nie bede wymienial zero oznak zurzycia jakies rady?:)

A i jeszcze w zbiorniku na olej hydrauliczny jest wlew to po co zbiornik wyrownawczy i wlew pod zbiornikiem paliwa?

#4 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 luty 2013 - 09:12

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak EHR 1.siłowa praca z maszynami 2.szybkość reakcji na zmianę położenia maszyny 6.bezpiecznik 7.bezpiecznik.W turbomatiku olej wymienia się co 5000mtg ale jak masz wszystko ok to go zostaw w spokoju!Olej w skrzyni zmienisz jak puści uszczelniacz na tłoczysku i przeleje do niego hydrauliczny czego tobie nie życzę!Olej hydrauliczny sprawdzamy miarką w zbiorniku obok wlewu to ta śruba co przechodzą przez nią węże.

Edytowany przez dawid1862, 20 luty 2013 - 09:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak Dzisiaj, 22:58
  •  

#5 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 20 luty 2013 - 12:42

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak aha a jeszcze na 8 zdjeciu jest pokazany guzik. nie wiem czy tylko umnie on wystepuje ale czasem mozna nim zapalac traktor (nie zawsze dziala) o co w tym chodzi?

#6 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 20 luty 2013 - 13:11

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak też mam ten guzik i u mnie kabel od niego idzie do grzałki przed filtrami paliwa

#7 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 20 luty 2013 - 22:20

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak A jeszcze jedno dzis nie moglem odpalic ciagnika po przejechaniu kilometra i zgaszeniu go dopiero po jakims czasie 10 min zakrecil. Tak wgl nie krecil rozrusznik kilka razy mocniej wcisnalem pedal sprzegla i zapalil. Czy moze to byc spowodowane zasniedzeniem tego czujnika sprzegla?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 06:42

fendt turbomatik 310 lsa i pochodne wymiana plynow co gdzie i jak Dodany obrazekwitam
do czego sa te korki ten nizej to wlew do skrzyni biegow ? i czy to normalne ze stary olej pieni sie jak coca-cola?

Edytowany przez tay29, 12 kwiecień 2013 - 06:44.