Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1450cws

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bubatcz

bubatcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 luty 2013 - 10:45

John Deere 1450cws Witam mam taki problem z tym kombajnem.
Po przepracowaniu 600 motogodzin zaczely pekac mi sita ( kosz sit) dokładnie boczne blaczy ktore utrzymuja sita, czy ktos z was mial kiedys taki przypadek.
W serwisie JD nie maja pojecia co z tym fantem zrobic, dlatego pisze na forum i mam nadzieje ze ktos mi pomorze.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1450cws Dzisiaj, 01:00
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 19 luty 2013 - 16:03

John Deere 1450cws Poszukaj na forum sobie tematów o nim, to częsty przypadek w tym typie.

#3 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 19 luty 2013 - 16:31

John Deere 1450cws Niewiem co masz za serwis ale powinien wiedzieć co z tym zrobić bo to wada fabryczna 1450CWS, za późno a może wogólę nie wymieniłeś tych gum z boku, co spowodowało wyrwanie pewnie od drgań, też mam wyrwane z jednej strony bo poprzedni właściciel nie wymienił tego myślał że jeszcze przechodzi, jak robisz co koło troche ponad 100ha rocznie to radzę wymieniać na przeglądzie przedsezonowym, a tą blachę wspawać trzeba tam na miejsce gdzie siedziała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Javciak

Javciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 19:41

John Deere 1450cws Tak też mam z tym problem, od 3 lat, kosz jest tak pospawany, że w tym roku konieczna będzie wymiana na nowy, Jednak nowy to wydatek kilku tysięcy złotych nie chcę skłamać ale chyba około 5tysięcy. z racji tego, ze to na dobrą sprawę są połączone 4 blachy. zastanawiam się czy w zakładzie jakimś mi tego nie zrobią, koszt takiego czegoś to jest kilka stówek, pytanie czy pospawają to tak, że się nie rozpadnie. A co do gum to wymieniam kilka razy w sezonie, bizonowskie też pasują jakby ktoś pytał :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 22:57

John Deere 1450cws jak wymieniasz na bizonowskie to sie nie dziwie ze kilka razy w sezonie ja w bizonie mialem spokuj z gumami jak wkoncu kupilem orginaly cnh a prywacia sa albo za miekkie albo za twarde

Dodaj odpowiedź