Zaloguj się, aby obserwować  
majes

przekaźnik do kopaczki dwurzędowej elewatorowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
majes    5

Możecie podac mi jakiej długości jest rura przekaźnika (sama rura, nie długośc całkowita przekaźnika) od kopaczki do ciągnika?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możemy.

W moim wałku to 660mm wewnętrzna i 640 zewnętrzna.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Dzięki wielkie, poczekam jeszcze żeby jedna osoba potwierdziła i zamawiam rury.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie 670mm wewnątrz i 650mm zewnątrz. tak więc nie wielka rozbierzność, ale w tych granicach ta rura będzie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzech1989
      Witam, problem polega na tym, że w moim Belarusie z 2011r 260h nie działa rozruch z 24v, doszedłem tylko do tego, że pali bezpiecznik przy takiej puszce znajdującej się przed chłodnicą oleju odrazu po włączeniu zasilania z akumulatorów co może być tego przyczyną?
    • Przez radecki2
      witam.a wiec tak jak w temacie poszukuje przekaznika swiatel roboczych do renault 110-54.ma ktos namiary na sklep lub posiada do sprzedania?pozdrawiam
    • Przez tomn95
      Witam wiecie może jak przerobić ten most na przekaźnik? jedną oś chce skrócić a drugą zaspawać żeby zablokować układ różnicowy. Tylko nie mam pojęcia jak skrócę jeden i wyrzucę łożysko jak to potem usztywnić i przerobić na przekaźnik ?
    • Przez 3kusy3
      Kupiłem 4 halogeny do mojego c 360
      Mam zamiar je podłaczyc wg tego http://obrazki.elekt..._1280051861.jpg
      I tu nasówa sie moje pytanie jaki przekaznik zastosowac?
      ten http://www.jmele.hom...oducts_id=39945
      Czy jakis inny z tej strony http://www.jmele.hom...x.php?cPath=295
      Czy da rade tym 4 halogenom jest on do 30A a lampy beda pobierac mniej wiencej 25A z nadwyzka
    • Przez RolPro10
      Witam! 
      Kupiłem wczoraj JD 2030 4x4 (1979r.) tak na spontanie w okazyjnej cenie i nawet tak dokładnie sie mu nie przyglądałem tylko sprawdziłem główne podzespoły czy są sprawne itp. Sprawdzałem wałek, kręcił sie dobrze wszystko chodziło jak należy. Dziś już u siebie na gospodarstwie podjeżam pod rozrzutnik i chce sprawdzić moj nowy nabytek w polu i wgl. Zakładam wałek od maszyny i jak zawsze po podpięciu sprzetu sprawdzam "na sucho" czy wszystko działa. Włączam przekaźnik i nic sie nie dzieje. Łańcuchy sie nie przesuwają wałek sie nie rusza. Odpinam sprzęt, odjeżdżam kawałek i sprawdzam wałek. Nie działa. Duże obroty wałek ani drgnie. Gdy jest włączony nie działa nawet próbowałem ręką go przekręcić ale nic to nie dało. Jest zablokowany, ale gdy traktor jest wyłączony wałkiem można ruszać i nie stawia oporów w obydwie strony. Nie wiem co może byc przyczyna Bardzo Prosze o Pomoc i Rade! Zaczynam swoją przygode z JD a tu taka niemiła niespodzianka Co może być przyczyną i jak sie do tego zabrać by to naprawić. Sezon na całego sie już, ciągnik stoi a ja nie moge nic nim zrobic POMOCY ! 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj