Zaloguj się, aby obserwować  
Deutz610

Agregat uprawo-siewny do 10tyś

Polecane posty

Deutz610    16

Chciałbym się zorientować czy w cenie tak ok. 10tyś zł kupie jakiś dobry agregat uprawowo-siewny najlepiej aktywny.

 

Oraz przy okazji jakąś prasę rolującą też do 10tyś.

 

Mile widziane linki do przykładowych aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dober aktywki za takie pieniądze raczej nie kupisz,

tutaj masz pare linków do tych maszynek.

http://moto.allegro.pl/agregat-eberhardt-nie-amazone-lemken-kuhn-i3025300070.html

http://otomoto.pl/agregat-uprawowy-A71986.html

http://otomoto.pl/agregat-uprawowy-rabe-werk-sprowadzony-z-niemiec-A268865.html

 

Ale następnym razem można chyba siąść i popatrzeć na allegro. W godzinke można wyczaić bardzo fajną maszynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adizetor    37

Widze kolega z Sieradzkiego ;P

Co do agregatu to nie wiem, ale napewno nowego nie dostaniesz za 10, a prase uzywana do wyboru do koloru.

Ja kupilem swoja za 11tys ok., 2 sezon bez awaryjnie ;) Jest to Deutz Fahr GP 510.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

W twoich okolicach nie ma żadnych glin i ciężkiej ziemi więc po co Ci agregat aktywny ? nie lepiej kupić jakiś nowy bierny np. Agro-Masz lub coś podobnego ?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a jaka prasa stałokomorowa czy zmeinnokomorowa


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

Wal do mnie na priva,mam w tych pieniądzach uprawowo siewny czynny 3m na sprzedanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ile bel rocznie chcesz nią robić?

 

Jak budżet na to pozwala to brać zmiennokomorową, zawsze będziesz mógł sobie zrobić belke, o jakiej tylko średnicy chcesz :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz610    16

W twoich okolicach nie ma żadnych glin i ciężkiej ziemi więc po co Ci agregat aktywny ? nie lepiej kupić jakiś nowy bierny np. Agro-Masz lub coś podobnego ?

 

Akurat u mnie jest bardzo ciężka ziemia 2 klasa -gliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ale moim zdaniem lepiej kupić bierny i do niego wal packera lub gumowy, żeby rozkruszyl bryły.

 

Wybór należy do Ciebie :)

Edytowano przez gospodarz97



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz610    16

Znalazłem bierny za 6,5tyś z siewnikem to by mi więcej na prasę zostało to na prasę tak do 15tyś mogę spokojnie przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz610    16

Chyba zmienno komorową

A jakie są opinie o prasach pasowych,bo u mnie w okolicy dużo osób ma takie i nikt nie ma o nich dobrego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Opini jest wiele-ja jakbym wybierał między walcową,łańcuchową a pasową wybrał bym pasową_ możesz sobie robić belki różnych rozmiarów jakie sobie zażyczy klient lub jakie tobie będą pasować.

 

Problem może być z prasą, bo te 15 tyś to niezawiele, ale myślę ze jakąś JD 550 lub coś podobnego kupisz za te pieniądze :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Troche zaniedbany, i niewiele na nim widać, a żeby go pociągnąć potrzeba pare kobył :D

Najlepiej by było jakbyś pojechał go obejrzeć osobiście-wiedziałbyś co i jak :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez konio1011
      Witam, Tak jak w tytule zastanawiam sie nad zestawem uprawowo siewnym na MGR. Zestaw talerzowka z walem gumowym + siewnik na redlicy talerzowej z kolkami kopiujacymi. Najlepiej pasowalby tu Agromasz Snt jednak sa rozne opinie. Unia FM wychodzi ok 70 tys,podobnie Maschio Gaspardo jednak strasznie blisko siebie ma talerze w talerzowce wiec po kukurydzy moglby byc problem. Pom brodnica rownie odpada ten sam problem z talerzowka. Sa to wszystko zestawy nadbudowane. Pozostaje albo kombinacja talerzowka + siewnik lub co mi delarzy polecaja zestaw polzawieszany( tzn talerzowka z dyszlem i walem oponowym + siewnik) jednak jakos sie nie moge przekonac do takiego zestawu. Do obsiania ok 30 ha + uprawa pozniwna, siew poplonow, mieszanie obornika. Jakies inne propozycje??
    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj