Skocz do zawartości

Zdjęcie

wymiana podsiewacz i cepów John deere 975

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 18 luty 2013 - 18:40

wymiana podsiewacz i cepów John deere 975 Witam panowie potrzebuje wymienic blache na podsiewaczu ale kopletnie nie wiem jak sie zabrac za jego wyciągnięcie czy moze probować zalożyć ta blache bez jego wyciągania... miałbym proźbe o wypowiedzenie sie osob które by mogły mi pomóc bo chciałbym skonczyć z tym kombajnem w tym tygodniu a i jeszcze mam pytanie co do cepów jak bede kupowął parami i zakrecał je parami to czy bede musiał wywaząc beben potem Z góry dziekuje! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wymiana podsiewacz i cepów John deere 975 Dzisiaj, 09:57
  •  

#2 Share Cielak1995

Cielak1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo

Napisany 18 luty 2013 - 20:06

wymiana podsiewacz i cepów John deere 975 ja posiadam fortshritt e514s ale podsiewacz i cepy inaczej nie działają.Ja przy wymianie cepów kazdy ważyłem i ewentualnie zeszlifowywałem lub naspawywałem i nie było zadnych drgań, a co do podsiewacza to obawiam się że bedzieszmusiał go wyciągnąć.Zależy w ktorym miejscu bedziesz go robił.Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 19 luty 2013 - 17:25

wymiana podsiewacz i cepów John deere 975 to jak kupuje parami cepy to one nie są dobrane i zrobione tak żeby miały taka samą mase oba ? ;o no własnie tylko w tym moi zabardzo nie widac jak go wykrecić i nie wiem jak sie za to zabrać ;/ a blache musze na calości wymienić

Dodaj odpowiedź