przemek7652

renault ceres 95 x brak ogrzewania

Polecane posty

przemek7652    1

witam ciagnik jak wyzej po wymianie plynu chlodniczego nie grzeje nagrzewnica . ( jest zapowietrzona ) nie mam pomyslu jak ja odpowietrzyc . ciagnik na wolnych obrotach zlapie temp na 2-3 kreski ale plynu do nagrzewnicy juz nie popchnie . sciagalem przewody z nagrzewnicy i plyn sie pojawil ale dalej obiegu nie ma . nacie jakis pomysl jak to rozwiazac . wymienialem ostatnio plyn w sam osobowym i bylo podobnie tylko w osobowce jest odpowietrznik na przewodach nagrzewnicy i sprawnie to poszlo tutaj takiego odpowietrznika nie ma

Edytowano przez przemek7652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Spruboj dobrze rozgrzac silnik,jak dlugo to trwa przytkaj chłodnice moze term... nie trzyma jak nagrzewnica ma przelot to musi grzać.Po uzupełnij płyn i ma być.

Edytowano przez maniek0277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adameo    1

Witam mam podobny problem że orginalna nagrzewnica była dziurawa zalożyłem od samochodu tylko że zrobiłem ja w obudowie ze od spodu idzie zimne a od wierzchu przez nia już ciepłe tylko mi się coś zadaje że za mał tego ciepłego co może być przyczyną - zły montaż nagrzewnicy co co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Montaż nie ma znaczeni to uklad wymuszony. Jest zapowietrzona albo zakamieniona.

Przewody są ciepłe obydwa?

Nagrzewnica najlepiej odpowietrza się na zimnym silniku, to jest przy zamkniętym termostacie. Układ uzupełniamy pod korek i utrzymujemy wyższe obroty silnika by zwiększyć wydajność pompy i łatwiej wygonić powietrze. Potem uzupełniamy braki płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj