Skocz do zawartości

Zdjęcie

sadzarka czeska Agrozet SA2-074

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maciek1425

maciek1425

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 18 luty 2013 - 17:56

sadzarka czeska Agrozet SA2-074 witam otóż mam taki problem że nie wiem jak ustawić tą sadzarke do Ursusa 2812 ma on rozstaw osi 135 cm będzie również plewione w ziemniakach tym ciągnikiem dlatego prosze was abyście napisali mi jak ustawić w niej puszki (na jaką szerokość) oraz jak ustawić te radła co robią rowki na ziemniaki (na jaką szerokość i głębokość) bardzo prosze o konkretne odpowiedzi :rolleyes: :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sadzarka czeska Agrozet SA2-074 Dzisiaj, 20:31
  •  

#2 Share p920

p920

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 maj 2013 - 14:35

sadzarka czeska Agrozet SA2-074 rozstaw żądek w sadzorce powinien wynisić od 60cm do 65cm

witam otóż mam taki problem że nie wiem jak ustawić tą sadzarke do Ursusa 2812 ma on rozstaw osi 135 cm będzie również plewione w ziemniakach tym ciągnikiem dlatego prosze was abyście napisali mi jak ustawić w niej puszki (na jaką szerokość) oraz jak ustawić te radła co robią rowki na ziemniaki (na jaką szerokość i głębokość) bardzo prosze o konkretne odpowiedzi :rolleyes: :)

#3 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 kwiecień 2014 - 19:33

sadzarka czeska Agrozet SA2-074 Nie chce zakładac nowego tematu

Zawsze używałem wioskową sadzarkę, kupiłem w tym roku i jakoś za dużo mi sadzi, może ktoś wie jakie koło zębate powinno być tak żeby mniej więcej było dobre wysadzenie, bo mam założone koiło zębate 30 zębów i mam jeszcze dużo większe, a chyba standardowo powinno być możliwość wymiany 4 szt do wyboru, ilo zębowe kupić :) z góry dzięki bo jutro sadze :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 21 kwiecień 2014 - 06:56

sadzarka czeska Agrozet SA2-074

Nie chce zakładac nowego tematu

Zawsze używałem wioskową sadzarkę, kupiłem w tym roku i jakoś za dużo mi sadzi, może ktoś wie jakie koło zębate powinno być tak żeby mniej więcej było dobre wysadzenie, bo mam założone koiło zębate 30 zębów i mam jeszcze dużo większe, a chyba standardowo powinno być możliwość wymiany 4 szt do wyboru, ilo zębowe kupić :) z góry dzięki bo jutro sadze :(

to sadzi Ci co 30 cm ,założ koła 35 lub 40 wtedy będzie sadziła co 35 lub 40 cm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 kwiecień 2014 - 22:32

sadzarka czeska Agrozet SA2-074 dzięki na przyszły rok tak będę sadził już byłem u kogoś policzyć to faktycznie sadzą na 35 zębów :)