Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozszerzenie talerzówki

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzegorzw1971

grzegorzw1971

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 18 luty 2013 - 16:30

rozszerzenie talerzówki Witam Wszystkich! chciałem zapytać Was czy można do talerzówki dołożyć jakoś talerze?mam zamiar do zetorka kupić szersze opony(18,4)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozszerzenie talerzówki Dzisiaj, 19:15
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 18 luty 2013 - 16:36

rozszerzenie talerzówki jasne tylko musisz mieć inna oś na której osadzasz talerze może byś gdzieś dostał uzywane ale lepiej nowe bo z uzywkami to róznie {krzywe, spawane , wypracowane} aha i nie dospawuj czasem przedłuzając oś samemu !!!!! lepiej idz do fachowego tokarza który wyprofiluje obspawa napawa i ładnie wyrówna ...... ciekawe też czy łożyska będą ci wytrzymywać gdy zwiększy ci się opór .... :) no i wiadomo ze już musisz myśleć jak bardziej dociążysz talerzówe pozdro:)

Edytowany przez oaxis3333, 18 luty 2013 - 16:37.

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share grzegorzw1971

grzegorzw1971

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 18 luty 2013 - 16:42

rozszerzenie talerzówki oki,dzięki!trafia mi się stara talerzówka 22 talerze(ghyba grudziądz 4 wałki)za dobre pienądze i pomyślałem żeby dołożyć po jednym talerzu na każdy wałek. co Sądzicie o tych starych talerzówkach?

Edytowany przez grzegorzw1971, 18 luty 2013 - 16:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 18 luty 2013 - 16:55

rozszerzenie talerzówki warto bawić się i brudzić dla dołożenia po jednym talerzu na wałek ? :D ja bym z pasował :) a tak od siebie to jak bedziesz kupował talerzówke patrz na siłowniki ich stan i szcelność jesli bedą , na ośki czy nie mają bicia i łożyska ! chyba ze już kupiłeś to nie ma co mówić....

Edytowany przez oaxis3333, 18 luty 2013 - 16:58.

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !