Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorzw1971

rozszerzenie talerzówki

Polecane posty

Witam Wszystkich! chciałem zapytać Was czy można do talerzówki dołożyć jakoś talerze?mam zamiar do zetorka kupić szersze opony(18,4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

jasne tylko musisz mieć inna oś na której osadzasz talerze może byś gdzieś dostał uzywane ale lepiej nowe bo z uzywkami to róznie {krzywe, spawane , wypracowane} aha i nie dospawuj czasem przedłuzając oś samemu !!!!! lepiej idz do fachowego tokarza który wyprofiluje obspawa napawa i ładnie wyrówna ...... ciekawe też czy łożyska będą ci wytrzymywać gdy zwiększy ci się opór .... :) no i wiadomo ze już musisz myśleć jak bardziej dociążysz talerzówe pozdro:)

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki,dzięki!trafia mi się stara talerzówka 22 talerze(ghyba grudziądz 4 wałki)za dobre pienądze i pomyślałem żeby dołożyć po jednym talerzu na każdy wałek. co Sądzicie o tych starych talerzówkach?

Edytowano przez grzegorzw1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

warto bawić się i brudzić dla dołożenia po jednym talerzu na wałek ? :D ja bym z pasował :) a tak od siebie to jak bedziesz kupował talerzówke patrz na siłowniki ich stan i szcelność jesli bedą , na ośki czy nie mają bicia i łożyska ! chyba ze już kupiłeś to nie ma co mówić....

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez majes
      Jestem w trakcie przebudowy talerzówki na 10 talerzy w układzie v i mam pytanie do uzytkowników nowych, a właściwie prośbę. Możecie mi napisac ile cm w prawą albo w lewą (zalerzy jak ułozone sa talerze) strone patrząc w strone ciągnika przesunieta jest pierwsza oś z talerzami względem drugiej.
    • Przez ursus-moc
      wittam oplaca sie talerzowke na 5 ha ?
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez damiandg
      Noszę się z zamiarem zakupu agregatu talerzowego i jaki wygrać wał na dość ciężką ziemię żeby rozbijał dobrze bryły. Może polecicie coś?
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupiłem goły wał packera z myślą o montażu w talerzowce 3.15m. Potrzebuje jakieś ciekawe fotki jak sprytnie zamontować taki wał. Może ktoś samemu też coś takiego robił?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj