Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 18 luty 2013 - 15:58

Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza? Cześć wam :)

Otóż mam taki problem. Jako praca długoterminowa z praktyk w technikum mechanizacjo rolnictwa kazali nam zrobić taki opryskiwacz klasowy, mianowicie 3 sekcje i kilka dysz do tego, żeby sobie pryskał i tam np wydajność jednego rozpylacza, żebyśmy sobie sprawdzali. Tylko jest jeden szkopuł, za bardzo nie wiem jak za to się wziąć, jaką pompkę do tego dobrać, żeby to jakoś pryskało, może ktoś miał z takim czymś do czynienia i lekko pomoże, coś zasugeruje, będę za to bardzo wdzięczny, liczę na waszą kreatywność, bo w końcu trzeba to zrobić koniec roku szkolnego coraz bliżej :D
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza? Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 18 luty 2013 - 16:24

Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza? Oj chłopie ;D nauczyciel chyba was nie lubi :):) a pompka może taka jak była zawsze mocowana w c360 do spryskiwaczy szyb albo mtz tych starszych co miały po prawej stronie zbiorniczek biały:) tam jest malutkie natęzenie prądu i fajna malutka pompka :) ciekawe czy bateria płaska duza by ją pociągneła:) albo akumulatorek od skutera:) pomogłem ?:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 19 luty 2013 - 09:25

Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza? Są bardzo wydajne pompki na 12 v, szukaj u producentów małych opryskiwaczy, na allegro takich jest sporo, dają radę nawet do 6 rozpylaczy obsłużyć.

Dodaj odpowiedź