Zaloguj się, aby obserwować  
gregorius

Praca długoterminowa praktyk, klasowy model opryskiwacza?

Polecane posty

gregorius    123

Cześć wam :)

 

Otóż mam taki problem. Jako praca długoterminowa z praktyk w technikum mechanizacjo rolnictwa kazali nam zrobić taki opryskiwacz klasowy, mianowicie 3 sekcje i kilka dysz do tego, żeby sobie pryskał i tam np wydajność jednego rozpylacza, żebyśmy sobie sprawdzali. Tylko jest jeden szkopuł, za bardzo nie wiem jak za to się wziąć, jaką pompkę do tego dobrać, żeby to jakoś pryskało, może ktoś miał z takim czymś do czynienia i lekko pomoże, coś zasugeruje, będę za to bardzo wdzięczny, liczę na waszą kreatywność, bo w końcu trzeba to zrobić koniec roku szkolnego coraz bliżej :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Oj chłopie ;D nauczyciel chyba was nie lubi :):) a pompka może taka jak była zawsze mocowana w c360 do spryskiwaczy szyb albo mtz tych starszych co miały po prawej stronie zbiorniczek biały:) tam jest malutkie natęzenie prądu i fajna malutka pompka :) ciekawe czy bateria płaska duza by ją pociągneła:) albo akumulatorek od skutera:) pomogłem ?:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

Są bardzo wydajne pompki na 12 v, szukaj u producentów małych opryskiwaczy, na allegro takich jest sporo, dają radę nawet do 6 rozpylaczy obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Gość
      Przez Gość
      Gdzieś tam pocztą pantoglową zasłyszałem,że ze starego opryskiwacze polowego robią sobie bielarki do obór,ktoś takie coś skonstruował?
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez suchy5872
      Witam. Panowie mam problem z deutzem agrotronem 135 MK3  2001r.
      Od niedawna jestem jego włascicielem i znalazłem kilka problemów. Mianowicie pierwszy z nich to jest falowanie na wolnych obrotach na postoju... nie mam pojęcia o co chodzi, moze ktoś coś wie... a drugi problem to jest taki ze nie wskazuje mi stanu paliwa w zbiorniku i temperatury silnika. Czy to jest zbieg okoliczności i jest walnięty czujnik temp. i wskaznik poziomu w zbiorniku? czy po prostu coś innego... a Bezpieczniki wszystkie sa ok.
      będe wdzięczny za pomoc
       
    • Przez agroKadzice
      Witam. Mam pytanie do kolegów odnośnie pompy opryskiwacza termit pilmet 60 litrów na minutę. Chcę zmodernizować troszkę mój opryskiwacz tzn powiększyć lance na 15 metrów i teraz nasuwa się pytanie czy pompa zdoła tej szerokości? Czy wystarczy jej wydajności?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj