Skocz do zawartości

Zdjęcie

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ?

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share eugeniusz30

eugeniusz30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 luty 2013 - 10:48

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Witam forumowiczów !

Mam do was pytanie czy u was wulkanizatorzy bez problemu wymieniają opony od ciągników bo ja mam z ty poważny problem jesem obecnie w domu jedynie z żoną i niemam nikogo do pomocy przy zmianie ogumienia a co jeden wulkanizartor odmawia wykracając się a to brakiem czasu a rozmiarem ogumienia. Czy to normalne czy naprawde wulkanizator nie jest w stanie zmienić opon od dużego ciągnika ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Dzisiaj, 13:45
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 18 luty 2013 - 11:08

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Jak ma dużą maszynę to ma tylo jeden problem, nie chce mu się. U mnie są mobile serwisy, z 2 tygodnie tamu zmieniali mi 30" w domu to skasowali mnie 120zł.

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 luty 2013 - 11:23

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? podjedź do dużego wulkanizatora gdzie zmieniają koła od ciężarówek, tam nie powinni robić problemów.

#4 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 18 luty 2013 - 11:55

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? u mnie wulkanizator co robi koła w tirach w ciągnikach i kombajnach z mienia też bez problemu , powiem że koło z tarczą 38 nawet nie opłaca mi się dętki wyciągnąć w domu , inny za 100 zl przełożył dwie opony tylne w 80-tce na nowe ręcznie

#5 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 18 luty 2013 - 12:12

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Niektórzy po prostu nie chcą zarobić. Nie mają na zakładzie maszyny do dużych kół. Ale np. jak przyjeżdżają do domu to oprócz łyżek, klinów, młotka, kompresora i kluczy nic więcej nie używają.
A ile opon masz do zmiany?
Chcesz aby przyjechali i zmieniali czy prowadzisz maszynę do zakładu, wieziesz same koła?

#6 Share eugeniusz30

eugeniusz30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 luty 2013 - 12:27

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Sam nie wiem co robić narazie dowiadywałem się telefonicznie to nie chcieli zmieniać. Chce zmienić tylko 2 opony 710/70 R42 natychmiastowo konieczna zmiana jest w tej w traktorze jeżeli byłaby taka konieczność mogę odkęcić koło, ale samemu będzie trudno...Jakich my w polsce wulkanizatorów mamy! W samochodzie sam sobie bym zmienił a tu nie dam rady, krowy muszą się dziś obejść bez sianokiszonki jak nie dłużej ;(

#7 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 18 luty 2013 - 12:44

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Szanują kręgosłup. To nie rolnik, że będzie robił ponad siły.
Widzę także, że trafiłeś na taki rejon. W mojej okolicy jest duży zakład wulkanizacyjny co zajmują się każdym rozmiarem no może bez rowerowych. :lol:
A także spory sklep z częściami ma stanowisko do zmiany dużych opon i mogą przyjechać zmienić na podwórku.

Brak pomocnika to twoja największa bolączka. Bo we dwóch to bez problemu idzie zmienić dużą oponę. Nic na siłę wszystko młotkiem. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 18 luty 2013 - 13:17

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? zmaina takiej opony jest banalnie prosta, kazdy dobry wulkanizator przelozy ja w 10-15 min recznie,
masz lyzki, mlot i checi to polecam jeszcze paste montazowa, samrujesz stopki opony i pieknie sie zdejmuje i zaklada

jestes z okolicy to moge podjac sie wymiany za niewielka oplata :)

Edytowany przez izydor6280, 18 luty 2013 - 13:18.

Polska B

#9 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9688 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 18 luty 2013 - 13:24

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? u nas do ciągników przyjeżdżają do domu czy wręcz jak trzeba to w pole, są 2 serwisy mobilne, w bliskiej okolicy jest chyba 5 dość dużych wulkanizatorów to nie ma problemu

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#10 Share eugeniusz30

eugeniusz30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 luty 2013 - 13:47

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, ale jestem uratowany !!! Zadzwoniłem do znajomego mechanika a mechanik jak to mechanik ma kontakty i przyjadą mi wymienią do domu :):):) Całe szczęście bo byłby duzy problem akurat przy tym ciągniku co trzeba wymienić mam ładowacz. Powiedział, że nie chcą wymieniać w zakładzie to normalka, a dlaczego nie wiem...

#11 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 18 luty 2013 - 13:51

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? To jest informacja dla ludzi z okolic autora tematu. Jest nisza na rynku firm. Założyć firmę specjalizującą się w dużych oponach rolniczych z dojazdem do klienta. :)

#12 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 18 luty 2013 - 18:42

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? spotkałem się z czymś takim że pewien mechanik powiedział mi że on chętnie wstawił by ciągnik na warsztat ale jak przyjedzie tlient dobrym wozem i zobaczy ciągnik to straci klienta i renome bo tacy klienci nie pojadą do warsztatu gdzie stoją ciągniki rolnicze - tam jest problem mieszczuch nie pojedzie tam gdzie szykują sprzęt ze wsi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 luty 2013 - 19:11

serwis opon i ciągniki z dużym ogumieniem ? haha dziwne zwyczaje, powinni dbać o klienta a nie go odstraszać. Mi tam żadnych problemów wulkanizacja nie robi, zresztą współpracujemy z nimi około 20 lat już. Wóz mobilny też mają.