Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z ładowaczem

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 22:17

Problem z ładowaczem Problem moj polega na tym iz od jakiegos czasu załwazyłem iz ładowacz przy moim ciagniku po zgaszeniu silnika powoli opuszcza jest to około 30 cm przez noc. Zaznaczam iz cała maszyna ma przepracowane dopiero 70 mth i do około 60 mth nie było takiego problemu, jak go wysoko zostawiłem tak wisiał i nie zaleznie czy z osprzetem czy pusty ale wisiał ale teraz to nawet pusty sie opuszcza. MIał ktos z was taki problem? jesli tak to prosze o odpowiedz jaka tego była przyczyna. Aha i jest to ciagnik JD i ładowacz rowniez JD. Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z ładowaczem Dzisiaj, 03:17
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2007 - 22:46

Problem z ładowaczem Prawdopodobnie rozdzielacz ma wewnętrzny przeciek, spróbuj obciążyć ładowacz i zostawić z ciężarem na noc.

#3 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 22:52

Problem z ładowaczem

Problem moj polega na tym iz od jakiegos czasu załwazyłem iz ładowacz przy moim ciagniku po zgaszeniu silnika powoli opuszcza jest to około 30 cm przez noc. Zaznaczam iz cała maszyna ma przepracowane dopiero 70 mth i do około 60 mth nie było takiego problemu, jak go wysoko zostawiłem tak wisiał i nie zaleznie czy z osprzetem czy pusty ale wisiał ale teraz to nawet pusty sie opuszcza. MIał ktos z was taki problem? jesli tak to prosze o odpowiedz jaka tego była przyczyna. Aha i jest to ciagnik JD i ładowacz rowniez JD. Pozdrawiam!

Nie znam jego konstrukcji więc pytam: czy na siłowniku podnoszenia jest zamek ( taka kostka do której idą przewody z siłownika i rozdzielacza)?
Jeśli nie ma, to przepuszczać może rozdzielacz, no i siłownik bez względu na to czy jest czy nie ma zamka zamka. Nowy sprzęt - reklamować

#4 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 12:49

Problem z ładowaczem Facet z serwisu powiedział mi ze ja mam takie zawory ktore sa bezawaryjne lecz ich wada jest to ze moga przepuscic niewielkie ilosci oleju. Jest to mozliwe? skoro on nie opuszczał,dopiero od nie dawna zaczoł. Z ładunkiem czy bez i tak opuszcza...:/

#5 Share wobos1

wobos1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 23:05

Problem z ładowaczem

Facet z serwisu powiedział mi ze ja mam takie zawory ktore sa bezawaryjne lecz ich wada jest to ze moga przepuscic niewielkie ilosci oleju. Jest to mozliwe? skoro on nie opuszczał,dopiero od nie dawna zaczoł. Z ładunkiem czy bez i tak opuszcza...:/

prawdo podobnie cos z rozdzielaczem jak juz ktos wczesniej napisal,ja millem tak przy cyklopie zmienilem rozdzielacz i juz nieopada

#6 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 17:17

Problem z ładowaczem moze uszczelniacze na silownikach przepuszczaja? ;)

#7 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 19 grudzień 2007 - 08:17

Problem z ładowaczem przedewszystkim kontola wycieku na zewnątrz.... a powodów moze być wiele
-rozdzielacz
- tłok
zawory

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share WeBBrokers

WeBBrokers

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 22:33

Problem z ładowaczem Nie daj się omamić typom z serwisów zawsze będą tłumaczyć, że tak mam być, ale jest takie powiedzonko: „Mądry tego nie zauważy a głupi pomyśli, że tak ma być” chyba jest to jednoznaczne nie należysz do żadnej grupy zauważyłeś to dawaj go na serwis. Opuszczanie nie jest normalną rzeczą to tak jak by tylni TUZ opuszczał, może jest gdzieś jakiś wyciek? ;)

#9 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 02 luty 2008 - 10:42

Problem z ładowaczem Koledzy pomóżcie....
Kupiłem ładowacz do mojego 7245 jakis miesiac temu. do tego momentu nie był potrzebny i dopiero dziś dokończyliśmy jego montaż. Jest to ładowacz czeski. Dałem 6 tysięcy. Przed chwilą chciałem sprawdzić jak chodzi i tu moje ogromne zdziwnienie. Po nabraniu ziemi i wycofaniu zauważyłem że najzwyczajniej w świecie ładowacz opada, zarówno odchyla sie łyżka jak i całe ramiona, efekt samo sie wysypuje ;/ Ciagle trzeba korygować ustawienie joystikiem czy jak to nazwac.... doprowadza to do szału.... To samo dzieje sie jak jest pusty i pełny. Co moze sie dziać? MAło oleju? nieszczelne siłowniki? wada elektro-zaworów? poradźcie

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 luty 2008 - 12:31

Problem z ładowaczem A sterujesz joystick'iem za pomocą linek Bowdena?

#11 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 02 luty 2008 - 15:29

Problem z ładowaczem To jest na elektrozaworach, mam coś jak joystic, dokładnie są to 4 przyciski takie jak np. od sygnału w c-330 lub podobnych....

#12 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 luty 2008 - 15:36

Problem z ładowaczem Aha, no to coś będzie z rozdzielaczem i elektrozaworami- może do końca nie "odbijają" i powodują niekontrolowany przepływ oleju :D

#13 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 02 luty 2008 - 18:09

Problem z ładowaczem czyli rozumiem że trzeba będzie rozbierać elektrozawory....;/ Ile może kosztowąć wymiana elementów które mogły ulec zniszczeniu? nie orientujesz sie może ile może max podnieść taki czeski ładowacz? nigdzie nie moge info znaleźć....;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 luty 2008 - 21:43

Problem z ładowaczem A chociaż znasz producenta tego ładowacza?

A co do tych elektrozaworów, to radziłbym zawieść je razem z rozdzielaczem w całości do wyspecjalizowanego zakładu, bo samemu przy elektrozaworach to lepiej nie grzebać B)