Polecane posty

Arek    218

MF6255, przy próbie włączenia wom miga kontrolka, wałek oczywiście nie kręci się. Taka sama sytuacja na 540 i 1000.

Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

zależy z którego roku masz MF i czy wałek załączany manualnie czy przyciskiem...

Jeśli masz na przycisk to możliwe że przepalił ci się przekaźnik


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Rok 2001/2002, włączanie elektryczne. Tak właśnie myślałem, żeby zajrzeć do przekaźnika i cewki. Jutro się tym zajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U mnie był problem z przewodem wyłącznika wom na tylnym błotniku. Ale jak wom działa a kontrolka miga to chyba masz coś na krótko porobione(pominięty komputer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez kamil_z88
      Witam,
       
      W Fendzie 309 LSA z 89 r, Zaczęła mi się zapalać kontrolka od ciśnienia oleju na wolnych obrotach po wyżej 1400 obrotów gasła. Wymieniłem czujnik jest to samo. Jutro będę mierzył ciśnienie oleju . Macie może informację jakie powinny być parametry ciśnienia na rozgrzanym i zimnym ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez michalnh
      Witam,
      Wiem, że temat był już poruszany ale nie znalazłem odpowiedniej sytuacji do mojego przypadku, mianowicie JD przed remontem skrzyni po rozgrzaniu rozłanczał jazde w przód paliła się kontrolka czerwona od ciśnienia oleju w skrzyni i czerwony wykrzyknik, rewers wskakiwał na N ponowne załanczanie raz przynosiło skutek raz nie, ciągnik raz jezdził na wysokich obrtotach raz nie. Do tyłu ciągnik jeździ normalnie na kazdym biegu, ale do przodu nie chce. Po remocie skrzyni dodam kompletnym remoncie sytuacja jest taka sama, równiez po rozgrzaniu dzieje się tak samo. Czy ktoś miał taki przypadek i może podpowiedziec co to ? Skrzynia, ciśnienia, oleje, filtry, kosze rewersu, tarczki są ok. Z góry dzięki na każdą odpowiedź.
    • Przez Tomekaszczyk
      Witam pacjent landini vision 100 z 2010 roku ehr czasem nie działa jest martwy nie podnosi i nie opuszcza miga dioda 5x i potem 1x i tak cały czas kod błędu 51 lub 15 niewiem jak to czytać, są takie dni ze działa bez problemu,ktos coś pomoże,moze nr telefonu to zadzwonie
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam DF Agrofarm 140 GS i jest w nim taki znaczek ciągnika z dwoma strzałkami i symbolem % . a na dole numer,  ktoś wiec co to oznacza ? . dodaje zdjęcie w załączniku .

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj