emuel

Ursusa C-330 [wycena]

Polecane posty

Kamyk514    2
C 330 na allegro jest drogi, niewiem dlaczego C 360 jest mocniejszy a ciapek to ciapek skąd ta cena chłopy?

Może chodzi o spalanie, zwrotność zresztą c330 zawsze były w cenie

 

Za c330 cenił bym około 20tyś i zobaczył czy by było zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

Sorry ale niechcialem zakladac nowego tematu. Po ile chodzą ursusy C330 Z 77-79 r

Edytowano przez tommy66692
Pisanie posta duzymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja dałem w tym roku (na wiosne) 16,5 89r bez kabiny tak to nie była zła ale malowaliśmy.teraz jak bym miał sprzedawac to 20tyś bym krzyknoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Sorry ale niechcialem zakladac nowego tematu. Po ile chodzą ursusy C330 Z 77-79 r

 

Średnio to tak 13-15 (w porywach więcej, zależy od stanu itd)... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Ja mam c330M z 87r. 890 MTH i jak bym sprzedawal to okolo 22 - 23 tys

 

Coś mało mtg :( Ale chyba te 890 od remontu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1
Coś mało mtg :( Ale chyba te 890 od remontu??

Nie...890 od nowosci ...bardzo malo robila....dziadek kupil ja i tylko troche wozila lucerke ...pozniej troche stala....aż ja z Tatem sie zajołem, zmienilem opony.

Efekty tego widac bo jak jest mroz -15 ...2 razy zakreci i pali.Ogólnie stan idealny - nic nie stuka, nic nie cieknie - tylko jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

zycze powodzenia w sprzedazy-20 tys to zetora kupisz.a robic 30 to trzeba miec zdrowie i nerwy.mi sie to juz znudzilo i sprzedalem.890 mtg i nowe opony to co roku bym musial kupic :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

za 20tyś to sie znajdzie mF255 i zetora 5211 ale wujek powiedział ze za naszą 10-12 tyś też by wzioł szczególnie że jest po kapitalce rok i ma 350mtg ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

prawda jest taka, ze w polsce jest bardzo duzo malych gospodarstw gdzie C330 wszystko spokojnie zrobi dlatego jest popyt na te ciagniczki i dlatego sa takie drogie :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie że odbiegne od tematu ale u Adik ziel coś się pomieszało w profilu bo liczba postów jest w nr użytkownika a nr w liczbie postów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
pozwólcie że odbiegne od tematu ale u Adik ziel coś się pomieszało w profilu bo liczba postów jest w nr użytkownika a nr w liczbie postów....

 

Wszystko się zgadza, nie wiem o co Ci chodzi... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Chodzi mi oto że jest jakiś błąd liczba postów jest tam gdzie nr użytkownika....

 

Zdjęcie poniżej

 

Wrzuć to zdjęcie...u mnie wszystko się zgadza... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

LoL już wiem o co ci chodzi w profilu jest inaczej i na forum xD jest inaczej ułożone xD

 

On patrzy na forum pod moim obrazkiem i na porfilu nr.użytkonika jest tu na forum na dole a w profilu tam gdzie posty xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Witam! <_< u znajomy sprzedał nie dawno 330 za 22tyś <_< .ciągnik był w stanie idealnym .rok produkcji 1990.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Witam! <_< u znajomy sprzedał nie dawno 330 za 22tyś <_< .ciągnik był w stanie idealnym .rok produkcji 1990.

 

To była pewnie C-330m... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
W którym roku zaczeli produkować C-330m ???

 

Ursus C-330M był produkowany od 1986 do 1993r. jako modernizacja modelu C-330 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj