barosz

krone big packg pack 1290 vs. claas quadrant 3200/3300 ?

Polecane posty

globus512    18

Jedno małe pytanko, czy Każda wielkogabarytowa musi mieć podczas pracy 1000 obrotów czy może np 900 wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Stąd, że aby uzyskać 1000 na wałku ciągnik musi pracować na ponad 2 Tyś obrotów cały czas, a jak wiadomo spalanie wzrasta znacząco wtedy. Tak pytam, bo jak musi być to trzeba jechać na takich obrotach i tyle. Pytam bo do tej pory jeszcze nie pracowałem z wielkogabarytową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axial    9

Gdy pogoda w żniwa zacznie płatać figle, to zechcesz na WOM-ie ze 2000 obr/min... Z tego co pisałeś, zamierzasz prasować Fendt 716 - o ile pamiętam 1000 obr/min na WOM osiąga przy 2000 obr/min silnika. Dodatkowo do prasowania przekładnia Vario jest świetna. Zużyciem paliwa nie zaprzątaj sobie głowy - będziesz miał inne sprawy...


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez karo0l1
      witam mam taki problem gdyż nie chcą wyjść do końca noże rotora wychodzą tylko do połowy a powinno aż pod sam wałek w czym może być problem? dodam iż siłownik tez nie chowa się cały
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj