Zaloguj się, aby obserwować  
DanielFarmer

Dobra ekipa budowlana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DanielFarmer    1379

Witam,

 

Szukam sprawdzonej i w miarę taniej ekipy budowlanej z woj. podlaskiego , która postawiła by mi garaż na maszyny. 26mx11mx5m słupy betonowe zbrojone 25cmx25cm, wieniec na dole wieniec na górze , wypełnienie pustak,pod słupami stopy fundamentowe.Na górę idą kratownice drewniane , dach jednospadowy,kryte blachą trapezem. Dodam ze wypełniona będzie tylko jedna ściana wzdłużna i jedna boczna pustakiem.Prosiłbym o namiary na jakieś sprawdzone ekipy budowlane.Cena jest ważna ale tez nie najważniejsza bo czasem warto trochę dołożyć za fachową robotę ;) Dotychczas dostałem 2 oferty.Jedna na dach czyli zbicie kratownic ,łacenie, krycie blachą orynnowanie w granicach 12tyś zł i drugą na budowlankę wyżej opisaną na 20 do 25tyś zł.Co sądzicie o tych ofertach???? Ludzie dość chwaleni, podobno znają się na robocie,czekam na waszą pomoc i jakieś namiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Ogólnie ludzie słabo z robotą stoją to myśle że dostaniesz dobrych fachowców. Jakbym bliżej miał to sam bym się zaoferował.

Może płytki chcesz tam mieć ułożone? :D :D :D

 

Jak większa ilość to mogę załatwić materiały w dobrej cenie :)

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłeś całkowuity koszt budowy przy tych cenach ekip?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Frisomat ma fajne projekty realizacja od papierów do gotowego budynku

w miesiąc :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez vincenty4
      Witam wszystkich
      Mam na sprzedaż działkę 5 ha o statusie budowlanym w okolicach Wrocławia. Gdzie waszym zdaniem warto wystawiać ogłoszenia sprzedaży takiej działki? Czy warto bawić się w OLX/Otodom etc? Myślałem nad billboardem przy autostradzie, albo bezpośrednich mailach do różnych firm. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jakie kroki mogę podjąć, aby skutecznie się rozreklamować?
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez mateuszm023
      Witam, planuję przeznaczyć pole klasy 4-5, ok 1 ha na działkę pod zabudowę, tzn na rozbudowę gospodarstwa. Zaznaczę od razu że pole to leży niecały kilometr od mojego gospodarstwa. Moje pytanie do użytkowników to czy ktoś już to robil? jak to wygląda, jaki koszt? czy zależy to od powierzchni? czy jest z tym dużo papierów i załatwiania spraw, jak długo to może trwać? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj