Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa podnośnika MF 255

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtek06061989

wojtek06061989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 07:31

Pompa podnośnika MF 255 z tego co wiem to chyba był bo ja go niedawno kupiłem a poprzedni właściciel mówił ze ciągnik był wtedy miesiąc po wymianie pompy i widziałem starą pompę, dodam że jak tą dźwignie wezmę ponad stały wydatek to regulacja wysokości podnoszenia działa czy może być tak ze to działa a inne dźwigienki odpowiadają za reg ciśnienia i są nie w haczone?? czy może mieć winę także jakiś zaworek??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa podnośnika MF 255 Dzisiaj, 11:38
  •  

#22 Share sisuTL100JD5720

sisuTL100JD5720

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja, elektronika, :D NH :D

Napisany 24 kwiecień 2011 - 13:38

Pompa podnośnika MF 255 koledzy mam pytanie czy dam rade naprawic pompe hydrauliczna od mf255 czy musze oddac ją do regeneracji bo w mojej okolicy nie ma zadnej firmy zajmujacej sie tym ? i co jest do tego potrzebne bo osatnio bardzo słabo kręci owijarka i jeszcze gdzie (i czy wogóle) mozna kupić potrzebne do tego części ...bo nowej niechce kupowac bo kosztuje 2000zł
z góry dzięki za odpowiedź ;)

#23 Share zipsklad

zipsklad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 10:05

Pompa podnośnika MF 255 Sam nie dasz rady jej zregenerować bo to dużo kalamacji lepiej zawieść do specjalisty uszczelki i symeryngi są potrzebne

#24 Share eedzio

eedzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 12:34

Pompa podnośnika MF 255

koledzy mam pytanie czy dam rade naprawic pompe hydrauliczna od mf255 czy musze oddac ją do regeneracji bo w mojej okolicy nie ma zadnej firmy zajmujacej sie tym ? i co jest do tego potrzebne bo osatnio bardzo słabo kręci owijarka i jeszcze gdzie (i czy wogóle) mozna kupić potrzebne do tego części ...bo nowej niechce kupowac bo kosztuje 2000zł
z góry dzięki za odpowiedź ;)

witam te pompy w mf 255 i tak są mocne wytrzymują ok 30 lat ale z czasem następuje ich zużycie jak jest zimny olej to w miare podnosi u mnie też tak było kupiłem nową za 1300 zł i po roku szlak ją trafił to jest chinszczyzna i ostrzegam wszystkich jak kupowałem to zachęcali i mówili że to niemieckiej firmy pompa , orginalna naniemiecka pompa kosztuje ok 2600 tys zł ale swoją starą dałem pompę do regeneracji i jest ok , dali mi 2 lata gwarancji więcej niż na nową , i koszt niewielki regeneracji . Jeśli by ktoś chciał to podaje numer do firmy MARON tel 788.516.111

#25 Share Jerzy59

Jerzy59

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 19:15

Pompa podnośnika MF 255

pompę do ferdka da się bez problemu samemu naprawić ja u siebie naprawiałem taką pompę i sprawdzałem później ciśnienia miał nominalnie 16MPa czyli w normie remont zespołu tłokowego w tej pompie wynosi 450zł ewentualnie można też wtedy wymienić zawór w zależności w jakim jest stanie koszt takiego zaworu 100zł robiłem już kilka takich pomp i działają już dosyć długo (u mnie około 10lat)

gdzi mozna kupic ten zestaw regeneracyjny?

#26 Share heniek87

heniek87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 20:23

Pompa podnośnika MF 255

gdzi mozna kupic ten zestaw regeneracyjny?

ja pochodzę z okolic zamościa i kupowałem te części na nowym mieście ale z pewnością też dostaniesz te części w sklepach agromy (pytałem się i są dostępne) jak coś mój tel 608614903

#27 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 21:18

Pompa podnośnika MF 255 Sa dostępne ale za 450zł to raczej ani rotor, ani rozdzielacz dobrej jakości w komplecie nie jest, tylko łopatki rotora uszczelki i inne pierdoły, i samemu można zrobić ;)
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share go4gold

go4gold

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 22 luty 2012 - 10:03

Pompa podnośnika MF 255 witam w sierpniu ubiegłego roku wysiadła pompa hydrauliczna ewidentnie nie dawała żadnego ciśnienia oleju wiec dałem do regeneracji i wszystko było ok przez 15 min po ponownym rozebraniu okazało się ze dzwignia wydatku pompy jest zgięta i moje pytanie co może być tego przyczyna bo pompę zrobili mi w ramach reklamacji ale po kolejnym założeniu znów pracowała 15 min mam zamiar teraz to rozebrać i chcę usunąć przyczynę a nie skutek pozdrawiam

#29 Share watras4

watras4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 23:30

Pompa podnośnika MF 255 Jestem tu nowy i chciałbym uzyskać na tym forum pomocy,mianowicie potrzebuje zregenerować pompe podnośnika do mf 255 gdyż stara sie juz nie nadaje tak stwierdził mechanik po rozbiorce .czy ktos mogłby mi podac jakies namiary do kogos kto sie zajmuje regeneracja,lub sprzedaje juz zregenerowane pompy.jestem z mazowieckiegoz góry dziekuje.
Połączone.

Edytowany przez danielhaker, 07 styczeń 2013 - 00:00.

#30 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 00:15

Pompa podnośnika MF 255 Hydrotor Tuchola. Do nich wysyłasz i po tygodniu ci odeślą zregenerowaną. 6 miesięcy gwarancji, ponad 500 będzie kosztowało.

#31 Share joachim1997

joachim1997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 20:58

Pompa podnośnika MF 255 tez mam ten problem :(

#32 Share radek09

radek09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 20:02

Pompa podnośnika MF 255 witam mam problem z wyjęciem pompy hydraulicznej w ursusie 3512 otóż zdjąłem siedzenie aby zdjąć obudowę rozpiąłem wałek który jest składany za pomocą łącznika i następnie wyjąłem wałek wom ale blokuje takia tulejka od strony skrzyni i nie można jej w żaden sposób przesunąć co powoduje że pompy nie da się wyjąć. Wie ktoś może jak rozwiązać problem bez rozpoławiania ciągnika
ps. olej oczywiście spuściłem

#33 Share MariuszPetrus

MariuszPetrus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 luty 2016 - 17:36

Pompa podnośnika MF 255

jak wyciągnąć pompę z mf 255 hydrauliczną muszę rozdzielić go bo nie mogę jej wyjąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 luty 2016 - 21:40

Pompa podnośnika MF 255

http://www.agrofoto....m-z-ursus-3512/ musisz wykręcić jeszcze te elementy które widać w tym temacie na zdjęciach, one są po obu stronach tylnego mostu.

Dodaj odpowiedź