Skocz do zawartości

Zdjęcie

Same laser 90 problem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gogo500

gogo500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 14 luty 2013 - 14:48

Same laser 90 problem Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Same laser 90 problem Dzisiaj, 03:45
  •  

#2 Share tomek2111

tomek2111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 14 luty 2013 - 17:42

Same laser 90 problem kolego z tego co piszesz to tylko wróżka na tvn bedzie mogła ci pomóc. nie napisałes nic wiec trudno o jakaś diagnoze zwłaszcza trafna

#3 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 luty 2013 - 19:35

Same laser 90 problem powodów do zniekniecia hamulcy jest kilka zacznij od tego czy masz płyn hamulcowy w zbironiczku( a raczej zamiast płynu hamulcowego w same powinien byc olej ATF dextron 2 jezeli nie ma płynu to prawdopodobnie przerdzewiała jedna z rurek która idze do hamulcy, nie wiadomo czy masz same z napendem na 2 koła czy na 4 bo w wersj na 4 były tez przenie koła z hamulcami , obejrzyj dokładnie wszystke przewody hamulcowe,

#4 Share gogo500

gogo500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 15 luty 2013 - 07:55

Same laser 90 problem no posiadam same lasera z napendem na 4 koła obejrzałóem wszystkie rurki i sa w porządku nigdzie nie widac przecieku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 luty 2013 - 16:11

Same laser 90 problem jak rurki są w porzantku a płynu nie ubyło to albo wina pompki , albo sa zapowietrzone , prubowałes odpowietrzyc ?, nieraz to jest uciązliwa robota ale prubuj odpowietrzac a tym samym jak bedzesz pompował hamulcami bedzie wiadomo czy pompka podaje płyn na hamulce czy nie ,(jedna osoba pompuje pedałem hamulca najlepiej zacząc pojedyniczym a druga odkreca zaworek zeby powietrze wypuscic :) sprawdz to ale dzwne zeby nagle stracił hamulce na wszystkie koła bo nawet jak by jedna pompka była zepsuta to druga działa no chyba ze zabraknie płyny w zbiorniczku to cały układ sie zapowietrzyi wtedy tak sie dzieje ,")
napisz czy jak stacił hamulce płyn był w zbiorniczku czy nie , , bo tak to ciezko znalesc przyczyne
sprzegło działa? jak by ci sprzegło przestało działac to zazwyczj peka sprezyna w pompce wystarczy wymienic od ursusa 360 sprezyna pasuje

#6 Share gogo500

gogo500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 16 luty 2013 - 08:57

Same laser 90 problem no właśnie nie było płynu uciek chyba przez zime

#7 Share pawelxp

pawelxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 luty 2013 - 14:19

Same laser 90 problem to nalej płyn pamintaj ze idze tam płyn ATF dextron 2 czerwony nie lej płynu hamulcowego ma ma własciwosci żrące i uszczelnienie moze pujsc jak wlejesz to odpowietrzej układ jedna osoba pompuje pedałem hamulca a druga odkreca zaworek ( poppujesz popmujesz wciskasz i trzymasz w tyum czasie druga osoba odkreca zaworek ja powitrze pujdze znow zakreca a ty pompujesz az sie odpowietrzy i tak samo z koleinym kołem:) pisze to bo nie mam pewnosci czy wiesz co co chodzi wiec przepraszam ,:) radze bys cierpliwym bo nieraz trzeba sie napompowac i z 20 minut zebyzałapała pompka :)płyn kupisz na w kazdym motoryzacyjnym sklepie to jest do akrzyń automatycznych ale same zaleca go do hamulcy a bez powodu płyn nie mógł wyleciec musi byc nieszczelnosc gdześale najpierw zrób tak jak mówie musi zadziłac , jak zadzał puzniej kontroluj stan płynu w zbiorniczku tzn powinienes miec kontrolke od niego i ile działa jak cos to pisz postaram sie pomuc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share gogo500

gogo500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 16 luty 2013 - 17:23