Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz -ale jaki?

1696 odpowiedzi na ten temat

#1421 Share Baarth

Baarth

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 19:29

Opryskiwacz -ale jaki?

Nie uprawiam   warzyw   więc   nie będę  się kłócić :)))

Często sami  przedstawiciele  nie wiedzą  wszystkiego  i   próbują  na siłe coś  wcisnąć . Pierwszy z  Techkomu   koniecznie   wpisywał nam  dus   i pakiet  comfort.  Jak się  zapytałem  po co   to powiedział  że  jak  jest  GPS   to wszystko musi być :)))   Dobrze że już  nie pracuje  u nich

New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz -ale jaki? Dzisiaj, 13:05
  •  

#1422 Share Wemberr

Wemberr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Filmowanie, zdjęcia.

Napisany 19 styczeń 2017 - 19:39

Opryskiwacz -ale jaki?

Czyli tak jak myślałem - cyrkulacja nie jest niezbędna. Co do przedstawicieli, to jest porażka, chociaż nie wszędzie, ale w Tech-komie to się po prostu ośmieszają po całości.

Edytowany przez Wemberr, 19 styczeń 2017 - 19:40.

#1423 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4541 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 19 styczeń 2017 - 19:44

Opryskiwacz -ale jaki?

Nie wiem z jakiego rejonu jestes ale włąsnie u mnie w lubelskim  przedstawiciel z Tech-komu jest najbardziej ogarnietym z jakim miałem doczynienia, zna te maszyny wie co do czego w porówanniu z agromixem - jest 2 sub delerów w okolicy to oni nie maja pojecia co do czego i ulepili by taki opryskiwacz jaki ja bym chciał choc wcale to by nie mialo sensu. 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1424 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2526 postów
  • Zainteresowania:Motocykle

Napisany 19 styczeń 2017 - 19:46

Opryskiwacz -ale jaki? Dlatego ja sobie odpuściłem Amazonke i jestem bardzo zadowolony z "współpracy" z dealerem Agrio. Naprawdę życzyłbym sobie takich przedstawicieli w innych firmach.

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

#1425 Share RolnikMati

RolnikMati

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:01

Opryskiwacz -ale jaki? System obiegu cieczy ja wziąłem. Do zapłaty za niego 2 000 zł więc nie jest wcale drogi. Biały mówisz o panu Tomaszu Ś?
DUS jest w cenie błotników i skrzynki więc o czym tu mowa. Na allegro za 500zł možna błotniki kupic

Edytowany przez RolnikMati, 19 styczeń 2017 - 20:03.

#1426 Share XTRO

XTRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:03

Opryskiwacz -ale jaki?

Nie wiem z jakiego rejonu jestes ale włąsnie u mnie w lubelskim  przedstawiciel z Tech-komu jest najbardziej ogarnietym z jakim miałem doczynienia, zna te maszyny wie co do czego w porówanniu z agromixem - jest 2 sub delerów w okolicy to oni nie maja pojecia co do czego i ulepili by taki opryskiwacz jaki ja bym chciał choc wcale to by nie mialo sensu. 

nie wiem z kim rozmawiałeś w Agronomie, ale jeśli chodzi np o Horscha to ja zawsze z Pawłem gadam i zawsze wszystko jest ok :)

#1427 Share Baarth

Baarth

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:10

Opryskiwacz -ale jaki?

Miałem   też  sprzedawcę   z    Agromixu i  nie zabłysnął  wiedzą . Będąc na Bednarach udało mi  się porozmawiać  z  Ich Kierownikiem i poprosiłem o kontakt na kogoś ogarniętego i sprawdzonego  Pomimo  tego  że  jestem  z  pomorskiego przyjeżdża  do nas człowiek  który   nie obsługuje pomorskiego  ale  wiedze  i  doświadczenie ma  ogromne ,  Dodatkow  też   pochodzi z  gospodarstwa więc  zna  temat z  autopsji.  Możecie nie wierzyć  ale  sporo rzeczy z  listy opcji  odradzał nam.

New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

#1428 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4541 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:11

Opryskiwacz -ale jaki?

Tak dokładnie pisze o Tomku Ś. ma wiedze praktyczna nie tylko z prospektów.

Co do Agronoma to sam wiesz jak jest Amazone maja tylko subdealerke a Hardi dealerke  domyslasz sie na co bardziej namawiaja i z czego maja wieksza kase :)  Ale u mnie naprawde nie popisali sie byli we dwóch nie mam z nimi bliższego kontaktu i nie znam po imieniu jakos nam nie wychodziło w handlu ( moze teraz z terrano im sie uda jak przejdzie wniosek :) )

Edytowany przez bialy2005, 19 styczeń 2017 - 20:12.

#1429 Share RolnikMati

RolnikMati

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:20

Opryskiwacz -ale jaki? Także uważam że Tomek to ogarnięty gość. Nie wciska na chama czegoś co uważa że nie jest mi potrzebne. Np DUS mi polecal ale błotniki i schowek nie bo mówi że cena chora a sam mogě sobie to dokupic. Caly opryskiwacz każdą pozycję przedstawiał za i przeciw co warto a czego nie także rozmowa fajna a nie tak jak u innych ze wszystko potrzebne i niezbedne

#1430 Share Daaniel766

Daaniel766

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:34

Opryskiwacz -ale jaki? W tech komie dali wszystko oprócz joysticka ... zapomnial powiedzieć o takim szczególe.. zarty. Słyszałem opinie, że nie mają po prostu doświadczenia w sprzedaży opryskiwaczy..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1431 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4541 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:39

Opryskiwacz -ale jaki?

To chyba trafiłes na nowego przedstwiciela. A co do doswiadczenia to chyba oni jako pierwsi zaczeli sprzedawac amazone w PL  druga firma jest agromix i to na tyle :) reszta to subdealerzy

#1432 Share JD1188

JD1188

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:41

Opryskiwacz -ale jaki? @Wemberr Opryskiwacz Agrio Napa 3221. Ta tak zwana cyrkulacja jest tam w standardowym wyposażeniu niestety nie jest taka cyrkulacja jak w Amazonie, że ciecz krąży przez całą rurke, tylko calkiem przed rurką jest zawór główny danej sekcji i on albo kieruje ciecz na rurke (dysze) albo z powrotem do zbiornika. W praktyce trzeba poczekać tylko aż wyleci to co zostało w rurce, a ciśnienie na wszystkich sekcjach przy włączaniu jest jednakowe:)

#1433 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2526 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:45

Opryskiwacz -ale jaki? W nowej Napie jest już pełna cyrkulacja cieczy.

Zapraszam na mój Vlog ;)

#1434 Share JD1188

JD1188

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:57

Opryskiwacz -ale jaki? Możliwe że już jest taka możliwość przydała by sie taka pełna cyrkulacja bo trochę wkurza czyszczenie dysz ;)

#1435 Share tc5070

tc5070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 20:58

Opryskiwacz -ale jaki? trochę wąski chcesz 21m to jest minimalna szerokość jaka by mogła być

#1436 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4354 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 21:01

Opryskiwacz -ale jaki?

W wąskim kapciu może być, jeśli taki mus jest. 

#1437 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2526 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 21:05

Opryskiwacz -ale jaki? No właśnie dlatego ja chce na szerokich oponach 420 ale za to z belką 27m. Na seminariach TopAgrar spotkałem kolegę ze studiów. Ma on Nape właśnie z belką 27 i mówił, że jakby dziś kupował opryskiwacz to wziął by 30m.

Zapraszam na mój Vlog ;)

#1438 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4354 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 21:13

Opryskiwacz -ale jaki?

Bo taka jest prawda jeśli możliwości pozwalają to czemu nie? Szersza belka> szerszy kapeć> mniejsze prawdopodobieństwo wtopy> no i w sumie mniej wydusisz niż 15/18 na kolarzówkach. 

#1439 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2526 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 21:21

Opryskiwacz -ale jaki? Dodatkowo mniej przejazdów z opryskiwaczem i rozsiewaczem co przekłada się na większą wydajność, oszczędność paliwa i czasu.

Zapraszam na mój Vlog ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1440 Share Daaniel766

Daaniel766

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 21:30

Opryskiwacz -ale jaki? Niektórzy jeżdżą na kolarzowkach ze względu na uprawę buraków

Dodaj odpowiedź