Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz -ale jaki?

1328 odpowiedzi na ten temat

#81 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 luty 2010 - 10:01

Opryskiwacz -ale jaki? Krukowiak 1500 l, 15m szer. belki kosztuje 34 450 zł brutto więc prawie byś się zmieścił, a Pilmet też cena bardzo zbliżona.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz -ale jaki? Dzisiaj, 23:35
  •  

#82 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 11 luty 2010 - 19:41

Opryskiwacz -ale jaki? Ja bym Ci polecił Tad Lena.Tańszy od Pilmeta a jakość bardzo porównywalna. :D

#83 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 11 luty 2010 - 19:45

Opryskiwacz -ale jaki? Tad-len może najgorszy nie jest, ale do Pilmeta czy Krukowiak jeszcze duuużo mu brakuje. :D
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 11 luty 2010 - 21:31

Opryskiwacz -ale jaki? murtek3
Możesz napisać coś konkretnego czym się różni,patrzysz tylko na marke .Jak my kupowaliśmy swojego Tadka mocno porównaliśmy z Pilmetem 1200l.Według mnie tak strasznie nie odstaje ma inną pompe bo pilmetowski ma włoską ,zawory Arag takie same jak w Tadku .Nawet zbiornik ten sam :D .Co do malowania ramy to Tadek wyprzedza Pilmeta . :D To jest moje zdanie ,ale o wiele lepszy jest Amazone.

#85 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:10

Opryskiwacz -ale jaki? dzis dostałem 3 oferty.
Bury 1500l / 15m pompa 160, komputer, rozwadniacz boczny, dysze zwykłe, wałek, hydr unoszona belka, stabilizacja - 31000
Stanimpex 1700 / 15m pompa 130, belka hyd podnoszona ze stabilizacją i amortyzacją, zawor stalocis Arag+elektrozawory, rozwadniacz gorny i boczny, krociec poczworny + rozpylacze sterowanie elek z kabiny, oswietlenie, blotniki wałek - 27000
Krukowiak Apollo 1500 / 15m - podstawowa wersja, jest na allegro wyposarzenie, w wsumie podobne jak bury tylko bez kompa - 27000,
co byscie wybrali? Kombinuje pomiedzy Burym i Stanimpexem, Burego widziałem na zywo, ta belka tak sredni mi sie podoba, Stanimpexu nie widziałem na żywo...

#86 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:34

Opryskiwacz -ale jaki? Mi przedstawiciel od Osadkowski- Cebulski ds. środków ochrony roślin (zna się dobrze na opryskiwaczach) polecał (z polskich) strasznie Krukowiaka. Ja miałem dylemat czy wybrać Krukowiaka czy Pilmeta. Ten przedstawiciel argumentował to tym, że Pilmet strasznie się "popsuł" od jakiegoś czasu. Wybrałem w końcu Krukowiaka 1500l (najtańszy to on nie jest 62 tys. zł). Na dzień dzisiejszy, gdybym miał wybór zastanowiłbym się poważnie nad firmą Promar- dwóch znajomych ma takowe opryskiwacze i świetnie się spisują.

#87 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 14:38

Opryskiwacz -ale jaki? Cały czas mam dylemat. Na komputer i hydrauliczne rozkładanie mi nie starczy kasy. Doradźcie co lepiej wybrać? Do tej potu myślałem o ręcznym rozkładaniu i komputerze a teraz chodzi mi po glowie sterowanie zwykłe ale hydr. rozkładanie, ceny w obu wariantach podobne... Co byście woleli wziąść? Na polach mam troche słupów więc bez wychodzenia z ciągnika by sie robiło;) Choć z drugiej strony komp też ma swoje zalety.... I jesli jest hydr rozkładany to ile idze wężyć? Jak to podłączyć do c 360?

#88 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 16:22

Opryskiwacz -ale jaki? Arturmen4
Miałem identyczny problem przy wyborze opryskiwacza. Błąd zrobiłem, ponieważ we wniosku PROW określiłem sam opryskiwacz bez kompa i hydrauliki. Później usłyszałem, że zwykłe lance są słabe, gną się itp. i co potrafi komputer. Mój ojciec był za komputerem, natomiast ja miałem podzielone zdanie, jednak skłaniając się bardziej na hydrauliczne rozkładanie belki. Moim argumentem było to, że takiej belki w przyszłości już nie założy a kompa w każdej chwili( i jak wiadomo z elektroniką cały czas się rozwija), natomiast tato przyzwyczajony do starego pilmeta wolał komputer, mówiąc co to jest dla niego wyjść kilka razy z ciągnika (z jednej strony racja). Ostatecznie wybraliśmy to i to, a na dodatek rozwadniacz boczny i dysze myjące w zbiorniku. Ciekawe kiedy to odrobimy :) . Teraz gdybym miał jeszcze możliwość, wybrałbym najtańszy komputer (nie żaden ARAG- ja za taką popierdułkę dałem aż 9 700zł)
A co do węży ci na razie nic nie powiem (jak przyjdzie za ok 2-3 tyg. to będę wszystko wiedział). Chciałbym ten opryskiwacz ciągać najchętniej C- 330 i też mam pytanie ile trzeba wyjść hydrauliki ????

#89 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 17:17

Opryskiwacz -ale jaki? Musze wkrótce podjąć decyzję odnośnie opryskiwacza i ciągle mam dylemat. Co wybrać? Bury czy Stanimpex?? Co polecicie?? Chce wziąść z komputerem Arag 180 i hydraulicznie rozkładany... Stanimpex jest troszke bogatszy i ok. 2 tyś taniej by mnie wyszedł.... Krukowiak i Pilmet w tym wyp nie osiągalne dla mnie, a z promara nie mogę zdobyc oferty, nie odpisują na maila...

#90 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 18:07

Opryskiwacz -ale jaki? Mi również z Promaru nie odpisywali na maile, chociaż do nich dzwoniłem aby przedstawili mi ofertę- kto wie czy bym z tej firmy nie kupił opryskiwacza, który jest bardzo dobry. :) Mają pecha. :) .
Według mnie jeśli chodzi o jakość oraz wygląd opryskiwacza do polskiej czołówki jak na razie należą Krukowiak, Pilmet oraz Bury (to jest moje zdanie oraz kilku przedstawicieli handlowych oraz przedstawicieli ds. środków ochrony roślin). A jak naprawdę to niech wypowiedzą się użytkownicy tych maszyn.
A co do cen Krukowiaka oraz Pilmetu to kosmos. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share przem

przem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 03 maj 2010 - 21:36

Opryskiwacz -ale jaki? Witam orientuje sie ktoś jaki opryskiwacz zaczepiany był by odpowiedni do C330?? pola płaskie, równe, drenowane, potrzebuje opryskiwacza 1500-1600 litrów i zastanawiam sie czy c330 da sobie z nim rade? prawdopodobnie będzie to uzywany Bury Pelikan albo Krukowiak Apollo może ma ktoś z was taki zestaw?

#92 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 03 maj 2010 - 22:33

Opryskiwacz -ale jaki? Znajomy ma 1500 l Promar do "30". Gdzieś na necie widziałem też, że "60" ciągał Krukowiaka Goliat 2 500l. W sumie "30" powinna dawać sobie spokojnie radę nawet z 2000l jednak gdy jest mokro, to mogą być problemy.
Tak więc 1500 czy 1600 l do "30" będzie odpowiedni. :)

#93 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:25

Opryskiwacz -ale jaki? Ja 2000 tyś ciągam MF255 i nie ma problemu a na większe górki to leję 100 litrów .Kiedyś teściu pożyczył go i zapiął do 30 to z 1000 tak sobie a z 2000 to powiedział że raczej nie.Z 1500 jak dobra 30 to powinna sobie radzić.

#94 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 05 maj 2010 - 14:19

Opryskiwacz -ale jaki? Spokojnie c 330 da sobie rade Sam posiadam Apollo 2tys l i kilka razy ciągałem go c 330 teren płaski szedł bez problemu jedynie na zawrotach trzeba było troche sie pilnowac jak był pełen Tak wiec 1500 czy 1600 spokojnie da rade

Małorolny jestem. (106ha)

#95 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 maj 2010 - 19:25

Opryskiwacz -ale jaki? Ja mam Apollo 2 tys l i po górach Perkins daje rade :) jestem zadowolony :) były co prawda awarie ale ma on opryskane ok 2 tys ha :) a z pilmetam nie miałem doczynienia :)

#96 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 05 maj 2010 - 19:28

Opryskiwacz -ale jaki? ja dzis bylem po oferte na wniosek do prowu i kupie tad-lem 2000L 18m full wypas z komputerem cena jedyne 69000 zl

#97 Share rolnikus

rolnikus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:www.youtube.com/user/Jakub1626

Napisany 16 maj 2010 - 21:05

Opryskiwacz -ale jaki? http://www.youtube.c...=jakub1626&aq=f
najlepiej taki:)

#98 Share przyklejony5

przyklejony5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:06

Opryskiwacz -ale jaki? Witam czy może ktoś śię podzielić informacjami o hardi navigator 3000l intelli track belka 21m eagle "z"

#99 Share Przemo

Przemo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:18

Opryskiwacz -ale jaki? witam mam zamiar kupić krukowiaka optimal 600l/12m może ktoś się podzielić opinią na jego temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Przemo

Przemo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 11:13

Opryskiwacz -ale jaki? na temat krukowiaka nikt sie nie wypowiedział to może ktoś coś powie o tym opryskiwaczu warto go brać? http://allegro.pl/it...ratis_raty.html

Dodaj odpowiedź