Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.)

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mateusz1999

Mateusz1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 luty 2013 - 15:26

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Witam wszystkich! :)

Interesuje mnie ciągnik New Holland T4.55 PowerStar.
Czy warto takiego kupić?
Jaka cena?
U jakiego dealer'a? (z regionu Województwa Małopolskiego)
Jakie maszyny do niego musiałbym posiadać?
Pracowałby jako ciągnik główny z Ursusem C-330 M na ponad 8ha.
Myślę, że dacie odpowiedzi! ;]
Pozdrawiam! ;)

Jeszcze dwa pytanka:
1) Czy może lepiej dopłacić więcej i wziąść New Holland'a T4.65 lub T4.75 PowerStar (z większą ilością KM), oraz większe maszyny do nich?
2) Od ilu ha są wnioski o dopłaty?

Edytowany przez Mateusz1999, 13 luty 2013 - 15:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Dzisiaj, 20:49
  •  

#2 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 13 luty 2013 - 15:32

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Na 8 h to bez jaj tym bardziej nowy kup sobie używke np mtz ursusa c385 czy coś zachodniego ale nowego na 8 h to delikatna głupota zresztą po nicku można wywnoiskować że masz góra 14 lat więc zastanów się co piszesz

#3 Share Mateusz1999

Mateusz1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 luty 2013 - 16:04

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) A skąd możesz wiedzieć, że mam 14 lat? Zobacz sobie lepiej na moim profilu wiek. To, że mam napisane w nick'u Mateusz1999 to znaczy, że to jest mój rok urodzenia? Ty się człowieku zastanów. Jak Ci się coś nie podoba, to nie pisz, proste. Ja się pytam ludzi, którzy odpiszą kulturalnie i polecą, a nie takich jak Ty... Nie chcę używanego ciągnika. Gospodarka się rozwija, to trzeba mieć nowy ciągnik, aby był na lata.

Edytowany przez Mateusz1999, 13 luty 2013 - 16:19.

#4 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 13 luty 2013 - 16:23

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Po pierwsze wnioskuje po nicku
Po drugie ta twoja c330m bedzie stanowczo dłuzej niż ten nh
A po trzecie jest dużo postów o nh i mają niezłe o nich opinie
A wogóle jak gospodarka ma się rozwijać to powiedz mi jak jednoczesnie będziesz miał kasę na traktor i nowe maszyny a zarazem na dużo ha ziemi no bo ja tego nie czaję. Kolego ja cię przepraszam jak cię uraziłem.

#5 Share michal7211jaron

michal7211jaron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 13 luty 2013 - 16:30

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Nie znam dokładnie ceny ale myślę że grubo ponad 150 tyś. zł. Na pytanie czy lepiej wziąć silniejszego musiałbyś
odpowiedzieć sobie kiedy będziesz już w zaawansowanych negocjacjach z dilerem. Wtedy będziesz widział,
czy warto dopłacić i mieć więcej koni. Najczęściej jest tak, że modej ze środk stawki jest najodpowiedniejszy jeśli
chodzi o stosunek moc-cena, ale tak jak powiedziałem, najlepiej tą decyzję podjąć w rozmowach z dilerem.
Być może diler będzie miał jakąś specjalną okazję, np. jakiś model szykowany dla inne klienta, który się rozmyślił itp.
a np. opuści ci na cenie.

#6 Share rolnik971204

rolnik971204

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2013 - 17:14

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Jak gospodarstwo się rozwija to pomyśl nad większym np. ok. 80-100 KM i od razu turka jakiegoś do niego bo po co ładować kasę w mały ciągnik i za parę lat kupować drugiego. Przy okazji w dalszych latach byś sobie kupił jakiegoś pomocnika zamiast c-330. Zastanów się też nad New Hollandem serii T5000 bo jest większy gabarytowo, to lepszy do ładowacza. Ale jak nie chcesz ładowacza to zostań przy tym małym. :)
A co do dopłat na Modernizację to mi np. dali Deutza Agrofarma 410(85 KM) na 8-10 Ha ^^ Ale też zależy to z jakiego województwa jesteś. -_-

Edytowany przez rolnik971204, 13 luty 2013 - 17:17.

#7 Share Mateusz1999

Mateusz1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 luty 2013 - 18:33

Po pierwsze wnioskuje po nicku
Po drugie ta twoja c330m bedzie stanowczo dłuzej niż ten nh
A po trzecie jest dużo postów o nh i mają niezłe o nich opinie
A wogóle jak gospodarka ma się rozwijać to powiedz mi jak jednoczesnie będziesz miał kasę na traktor i nowe maszyny a zarazem na dużo ha ziemi no bo ja tego nie czaję. Kolego ja cię przepraszam jak cię uraziłem.

Nie no spoko, ja też przepraszam! :rolleyes:

#8 Share honest

honest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 13 luty 2013 - 18:57

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) T4 Powerstar to chyba ciągnik bardziej do lekkiej pracy typu ładowacz czołowy, rozsiewacz, opryskiwacz, sadzarka itp itd skoro ma 55 KM to co do niego chcesz zapiąć?

jaki pług, jaki agregat itd? Co uprawiasz?

Jak jesteś z małopolski to na ten teren działa firma Wialan, ja mam od nich T4020 Deluxe i jestem zadowolony z ciągnika jak i z dilera. Wejdz sobie na ich stronę, w kontaktach masz handlowców, zadzwoń to przyjedzie do Ciebie facet i Ci doradzi co i jak. Generalnie NH polecam, ale pamietaj, że 55 KM dziś to ciagnik tylko do lekkiej roboty.

#9 Share Mateusz1999

Mateusz1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 luty 2013 - 21:44

T4 Powerstar to chyba ciągnik bardziej do lekkiej pracy typu ładowacz czołowy, rozsiewacz, opryskiwacz, sadzarka itp itd skoro ma 55 KM to co do niego chcesz zapiąć?

jaki pług, jaki agregat itd? Co uprawiasz?

Jak jesteś z małopolski to na ten teren działa firma Wialan, ja mam od nich T4020 Deluxe i jestem zadowolony z ciągnika jak i z dilera. Wejdz sobie na ich stronę, w kontaktach masz handlowców, zadzwoń to przyjedzie do Ciebie facet i Ci doradzi co i jak. Generalnie NH polecam, ale pamietaj, że 55 KM dziś to ciagnik tylko do lekkiej roboty.

No to właśnie chcę się dowiedzieć, jaki do niego będzie dobry pług i agregat?
Uprawiam głównie pszenicę, jęczmień, owies oraz ziemniaki.

Edytowany przez Mateusz1999, 13 luty 2013 - 21:45.

#10 Share kynek7

kynek7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 15 luty 2013 - 22:37

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Moim zdaniem to tego t4.55 w żadnym agregacie nie widze, może w jakimś pługu 3 skibowym zagonowym, to nie jest maszyna na główny ciągnik tym bardziej jeśli teren górzysty, udźwig tuz malutki, masa poniżej 3 ton, to typowy ciągnik pomocniczy, do ładowacza czołowego i pielęgnacji roślin, jak chcesz coś na główny to w Twoim przypadku max seria td.5, cena porównywalna.

oczywiście jeśli chodzi o agregat uprawowo-siewny, w uprawowym pewnie ze 3.2m da rade na równym.

pomimo wszystko, na 8h w moich równinnych okolicach to spokojnie daje rade c330 bez pomocnika.

Edytowany przez kynek7, 15 luty 2013 - 22:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share szymon21137

szymon21137

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 sierpień 2013 - 16:36

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Mym mamy t.65 i bardzo polecam ten traktor jest bardzo zwrotny i mało pali i śmigał w talerzówce bomet 2,4m agregacie bomet 3,2 rozrzutniku 6t tandem i spalanie wyszło od 4,5 do maks 7l. cena w ujeździe to około 145 tys z rewersem hydraulicznym . a pługi to spokojnie 4x35 lub 3x40 . ;)

#12 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 październik 2013 - 18:48

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Rozmawiam od jakiegoś czasu z dylerami różnych marek, jeden drugiemu zaprzecza chwali swoje i mam dylemat czy decydować się na (deutz fhar agroplus 310,lamborghini R2, Same Dorado ) są to te same ciągniki tylko pod inną marką czy (new holland t4, steyr kompakt s) też te same trochę różniące się od poprzednich z tym że NH składany w Turcji i jeżeli te ostatnie modele to czy 55 czy 65 bo np. w NH jest teraz promocja na 65 i między nimi jest różnica tylko 3 000 zł zastanawia mnie jaka różnica będzie w spalaniu, bo zasadniczo ciężkich prac ten ciągnik nie będzie wykonywał.
Co o tym sądzicie co możecie mi doradzić i czym to uzasadnicie.
Czekam na odpowiedź, pozdrawiam...

#13 Share ursus3512mf

ursus3512mf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 16 listopad 2013 - 19:47

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) myśle żelepiej kupić t4.75power star i do tego New Hollanda pług 3 skibowy, rozrzutniku 5t-7t tandem , talleżówka bomet 2,2-2,5 m oraz jakiś 3 m agregat. Jest bardzo sprawny z ładowaczem czołowy.
Cena za ten ciągnk około 120 -130 tys zł w zaleznosci gdzie kupi się go.
Pozdrawiam

#14 Share T7-200

T7-200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 23:25

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Mateusz1999 - jeden znajomy ma T4 chyba 65 jeśli się nie mylę. Bardzo zadowolony z niskiego spalania, kabina przestronna, skrzynia ponoc ma 40 km/h ale też ma i dodatkowe wolne biegi.
Skoro mieszkasz w małopolsce to zdecydowanie polecam vialan. zadzwon do handlowca na Twój region, przyjedzie wypyta Cie o opcje jakie chcesz i poda Ci cene.

#15 Share dark66

dark66

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Muzyka

Napisany 22 grudzień 2013 - 16:46

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) mateusz ja też jestem z malopolski jak masz teren z doplatą gorskiego to możesz starac się o wiekszy traktor bo inny mają przelicznik w ARMiR ja tez jestem zainteresowany new holland t4.55 powerstar [zamiast c 330]teraz jest promocja za 100 tys netto można by go kupic pozdrawiam wesolych swiąt !!!!!!!!!!!!!

#16 Share Mik55

Mik55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 18:45

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Koledzy, a może ma ktoś T4.90bo chciałbym dowiedzieć się więcejotymmodelu?

#17 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 00:42

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) jak juz to t4 95 ale one w polsce chyba w sprzedaży nie sa

#18 Share arturmf

arturmf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 21:24

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) Jak ja sie orientowałem u dealera na targach to powiedział mi 100 tyś za nowego nh t5.75

#19 Share mako11

mako11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 22:09

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) a t4.55 ile kosztuie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Misiekl

Misiekl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 00:19

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.) A kto ma wiedziec ile kosztuje ciagnik? Zadzwon do dilera i spytaj.